Nikomu nie polecam żeby jego noga tam postala!! Tam co mnie spotkało to jakiś horror który napewno długo pozostanie w mojej pamięci. Próbował dobierać się menager hotelu do mnie po czym mój facet stanął po mojej obronie- szarpnal go menager zadzwonił po policję po czym wyrzucili nas w nocy z hotelu na zbity pysk . Obsługa fatalna ! Chamstwo Z jakim nigdy się nie spotkałam. Napewno zapamiętam moje najgorsze wakacje do końca życia i nikomu nie polecam tego paskudnego hotelu.

Dziękujemy, Klaudia P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Położenie hotelu rewelacja obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna wyżywienie nie do przejedzenia kolacje najlepsze w hotelu animacje dla gości codziennie inne .Jedyny minus to fetor z rur kanalizacyjnych zwłaszcza z rana a to poz tym polecamy również dla rodzin z dziećmi .Pobyt mieliśmy bardzo udany Piękna Portugalia

Wskazówka dotycząca pokoi: piękne widoki
Dziękujemy, grzegorz I
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

przed wylotem mętlik w głowie po przeczytaniu opinii....

PLUSY:
dotarliśmy do hotelu po 23, nasze zdziwienie, mieliśmy przygotowane lunch boxy do zjedzenia, hotel wymaga remontu (część już została wyremontowana) to fakt ale pokój jaki otrzymaliśmy w bloku A bardzo czysty i przestronny, żadnego grzyba ani pleśni w łazience nie spotkaliśmy, pokoje sprzątane co 3 dni, ręczniki wymieniane co 2 dni, Panie sprzątające komunikatywne,
teren hotelu bardzo zadbany i czysty, bardzo dużo zieleni
baseny czyste i czyszczone co 2 dni, bardzo dużo leżaków, nie trzeba ich rezerwować! o godzinie 10 prawie wszystkie dostępne :)
Jeśli ktokolwiek pisze dużo schodów, zgadzam się ale nie jest to wina hotelu tylko BP, które o tym nie informuje

lokalizacja rewelacja, przy oceanie i plaży. Do miasta kursuje bezpłatny bus, 6 x w ciągu dnia.

wyżywienie: bardzo duży wybór, śniadania wiadomo standard i praktycznie każdego dnia takie same potrawy, ale jest w czym wybierać, świeże pieczywo codziennie.
w godzinach 12-18 w barze przy basenie przekąski, napoje przy 2 basenie 12-16 hot-dogi, hamburgery, tosty, chipsy, napoje

obiad i kolacja urozmaicone potrawy, dużo sałatek, warzyw zwłaszcza podczas kolacji. Na kolacji pieczony "świniak", owoce morza (krewetki, mule, kalmary).

Podczas obiadu i kolacji napoje są zamawianie u kelnerów, wszystko co w all obowiązuje oczywiście.

W restauracji najbardziej obrotna ukraińska obsługa ;)

MINUSY:
nie działająca widna w budynku A
brak lepszych animacji podczas dnia np. piłka wodna, siatkówka na plaży etc.

Ogólnie jak hotel zostanie zmodernizowany to zasługuje na pełne 4*

Obsługa od recepcji do barmanów bardzo mila i komunikatywna, jeśli ktoś pisze że recepcja jest agresywna i niemiła to jest to kompletna nieprawda, wystarczy uśmiech ! zdobycie informacji - bez problemu, zamówienie taxi-bez problemu....

SUPER pobyt, SUPER hotel!

Dziękujemy, Ridick26
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie. Super animacje dla dzieci. Położenie blisko plaży. Dobre drinki. Bardzo sympatyczna obsługa.
Hotel był w trakcie remontu. Mimo wszystko było czysto. Minus to łazienki w niewyremontowanej części

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, JustynaTrz
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel 3* i na taki decydowaliśmy się.Pokoje jak na 3*.Nie można oczekiwać czegoś więcej od hotelu o tym standardzie.Najwieksza uciążliwością jest wszechobecny fetor z rur kanalizacyjnych.Pokoje sprzątane codziennie lub wg życzenia.Posilki dobre.Kazdy znajdzie coś dla siebie.Piekne otoczenie klify i plaże...

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, nowius