Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Położenie hotelu rewelacja obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna wyżywienie nie do przejedzenia kolacje najlepsze w hotelu animacje dla gości codziennie inne .Jedyny minus to fetor z rur kanalizacyjnych zwłaszcza z rana a to poz tym polecamy również dla rodzin z dziećmi .Pobyt mieliśmy bardzo udany Piękna Portugalia

Wskazówka dotycząca pokoi: piękne widoki
Dziękujemy, grzegorz I
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

przed wylotem mętlik w głowie po przeczytaniu opinii....

PLUSY:
dotarliśmy do hotelu po 23, nasze zdziwienie, mieliśmy przygotowane lunch boxy do zjedzenia, hotel wymaga remontu (część już została wyremontowana) to fakt ale pokój jaki otrzymaliśmy w bloku A bardzo czysty i przestronny, żadnego grzyba ani pleśni w łazience nie spotkaliśmy, pokoje sprzątane co 3 dni, ręczniki wymieniane co 2 dni, Panie sprzątające komunikatywne,
teren hotelu bardzo zadbany i czysty, bardzo dużo zieleni
baseny czyste i czyszczone co 2 dni, bardzo dużo leżaków, nie trzeba ich rezerwować! o godzinie 10 prawie wszystkie dostępne :)
Jeśli ktokolwiek pisze dużo schodów, zgadzam się ale nie jest to wina hotelu tylko BP, które o tym nie informuje

lokalizacja rewelacja, przy oceanie i plaży. Do miasta kursuje bezpłatny bus, 6 x w ciągu dnia.

wyżywienie: bardzo duży wybór, śniadania wiadomo standard i praktycznie każdego dnia takie same potrawy, ale jest w czym wybierać, świeże pieczywo codziennie.
w godzinach 12-18 w barze przy basenie przekąski, napoje przy 2 basenie 12-16 hot-dogi, hamburgery, tosty, chipsy, napoje

obiad i kolacja urozmaicone potrawy, dużo sałatek, warzyw zwłaszcza podczas kolacji. Na kolacji pieczony "świniak", owoce morza (krewetki, mule, kalmary).

Podczas obiadu i kolacji napoje są zamawianie u kelnerów, wszystko co w all obowiązuje oczywiście.

W restauracji najbardziej obrotna ukraińska obsługa ;)

MINUSY:
nie działająca widna w budynku A
brak lepszych animacji podczas dnia np. piłka wodna, siatkówka na plaży etc.

Ogólnie jak hotel zostanie zmodernizowany to zasługuje na pełne 4*

Obsługa od recepcji do barmanów bardzo mila i komunikatywna, jeśli ktoś pisze że recepcja jest agresywna i niemiła to jest to kompletna nieprawda, wystarczy uśmiech ! zdobycie informacji - bez problemu, zamówienie taxi-bez problemu....

SUPER pobyt, SUPER hotel!

Dziękujemy, Ridick26
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie. Super animacje dla dzieci. Położenie blisko plaży. Dobre drinki. Bardzo sympatyczna obsługa.
Hotel był w trakcie remontu. Mimo wszystko było czysto. Minus to łazienki w niewyremontowanej części

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, JustynaTrz
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel 3* i na taki decydowaliśmy się.Pokoje jak na 3*.Nie można oczekiwać czegoś więcej od hotelu o tym standardzie.Najwieksza uciążliwością jest wszechobecny fetor z rur kanalizacyjnych.Pokoje sprzątane codziennie lub wg życzenia.Posilki dobre.Kazdy znajdzie coś dla siebie.Piekne otoczenie klify i plaże...

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, nowius
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019

Znowu w Auramar, w hotelu spędziłem tydzień czasu w marcu. Był to mój czwarty raz w tym hotelu. Jedzenie i alkohole cały czas na dobrym poziomie i wszystko jest smaczne. Obsługa pracuję bardzo ciężko i zasługuje na napiwki. Dobrym rozwiązaniem jest bar przy basenie w którym jest naprawdę bardzo duży wybór ciast, owoców i przekąsek na późny obiad. Jedynie do czego można się doczepić to sprzątanie pokoju które jest pobierzne. Sam hotel pięknie położony przy plaży. Jedynym grzechem hotelu jest to że jest stary i wymaga odświeżenia, ale to ma odzwierciedlenie w cenie bo jest tani. Goście to głównie anglicy, niemcy i polacy. "Nowi" polacy z Anglii i Holandii to wstyd i żenada. Wytatuowane kibole, chyba z fabryk klnące i przepychajace się po jedzenie wyglądają jakby byli pierwszy raz na all inclusive, nie wystawiają naszemu krajowi najlepszej opinii. Ogólnie hotel godny polecenia że względu na jakości do ceny.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje są w bloku D
Termin pobytu: marzec 2019
3  Dziękujemy, pawel k