Zrecenzowano: 26 czerwca 2018

Hotel - położenie jest bardzo dobre, wszędzie jest blisko. Do plaży spacerem około 10 minut, do miasta tak samo. W jedno i drugie miejsce można dostać się ruchomymi schodami. Przepiękne widoki z tego miejsca w którym są ruchome schody, polecam się tam wybrać. Hotel sam w sobie nie należy do najnowszych, jednak ma w sobie fajny klimat. Niestety pokoje od strony ulicy mają bardzo głośno w nocy gdyż balkony wychodzą prosto na ruchliwą ulicę (a właściwie trzy ulice) oraz na restauracje i bary.
Restauracja - wyposażona w bardzo stare meble, które chwieją się przy każdym ruchu. Jedzenie dość słabe, bardzo monotonne. 4 dni z rzędu na obiad i na kolację trafiłam na niedopieczone/niedosmażone mięso. Obsługa wykonuje swoją pracę bardzo powolnie przez co wszędzie tworzą się niesamowicie długie kolejki. Dodatkowo nie są w stanie zapamiętac krótkiego zamówienia (np. 1x woda, 2x fanta, 1x cola). Nigdy nie dostaliśmy zamówienia w komplecie, zawsze trzeba było się upominać dwa lub trzy razy, czasami nie dostawało się w ogóle zamówionych napoi.
Animacje - tragedia! Codziennie rano animatorzy podawali "plan działania", który nigdy nie został wykonany w 100%. Ba! Nawet w połowie! Animatorów więcej nie było niż byli. Czasami pograli w ping ponga, puścili 3 piosenki nad basenem lub zrobili jakiś szybki quiz i na tym kończyła się ich praca. Rzadko kiedy rozmawiali w czasie wolnym lub w czasie pracy z gośćmi. Animatorka Natalie nie potrafiła poprowadzić poprawnie aqua aerobiku, musieli pomagać jej goście którzy byli bardziej kreatywni niż ona. Animator James, tzw "boss", składał bardzo jednoznaczne propozycje do młodych dziewczyn które zatrzymywały się w hotelu (w tym również do mnie, prosze uważać i nie podawać swoich social media, bo możecie dostać wiadome zdjęcia i nakłanianie do odwiedzenia jego biura w celu "rozmowy" ;)) Reszty animatorów w ogóle nie było widać nad basenem w czasie ich pracy.

W hotelu przebywa 90% Anglików, w sumie jak w całej Portugalii. Dodatkowo w hotelu bardzo często można spotkać grupy które organizują swoje wieczory panieńskie/kawalerskie - wtedy dopchanie się do baru graniczy z cudem ;)

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Pola Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VilaGaleHotels, Assistant Manager, Vila Gale Cerro AlagoaOdpowiedź udzielona 1 lipca 2018

Drogi Gościu,

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią o swoim ostatnim pobycie w Vila Galé Cerro Alagoa.

Bardzo cenimy sobie komentarze naszych klientów, pomagają nam ulepszać nasze usługi i jakość. Żałujemy, że nie uzyskaliśmy satysfakcji i że nie zdawaliśmy sobie sprawy z okazji i możliwości poprawienia tych sytuacji w trakcie pobytu.
Mamy nadzieję, że rozważysz odwiedzenie Hotelu Vila Galé w przyszłości.

Nuno Ramos

Zrecenzowano: 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel ma trochę wad, ale, po podsumowaniu, stosunek jakości do ceny wypada korzystnie.
Plusy:
- ładne, schludne pokoje, wygodne łóżka,
- świetna lokalizacja, blisko wspaniałej, piaszczystej plaży,
- miła obsługa,
- podejście szefostwa do klienta- każdy dostaje zaproszenie na pożegnalnego drinka i możliwość spotkania się z przedstawicielem szefostwa celem podzielenia się swoimi uwagami odnośnie hotelu,
- w ramach oferty all inclusive raz w ciągu pobytu ma się możliwość zjedzenia kolacji w restauracji a la carte - kolacja była wyborna,
- dobra kawa i pyszne lody (np. Magnum) w ramach all inclusive,
- wi-fi działa też w pokojach.

Minusy:
- monotonne i mało smaczne śniadania (jajecznica praktycznie niejadalna, wędlina słabej jakości, mało warzyw),
- mały wybór drinków w ramach all inclusive,
- średnie animacje.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Agnieszka Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VilaGaleHotels, Assistant Manager, Vila Gale Cerro AlagoaOdpowiedź udzielona 15 maja 2018

Drogi Gościu,

Dziękujemy za wybranie Vila Galé Cerro Alagoa i poświęcenie czasu, aby przekazać nam swoją opinię.

Byliśmy bardzo zadowoleni, słysząc, że jesteś zadowolony z pobytu. W odniesieniu do niezbyt pozytywnych punktów, które wymieniłeś, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby poprawić.

Mamy nadzieję przywitać cię ponownie podczas kolejnej wizyty w Portugalii.

Z poważaniem,

Nuno Ramos

Zrecenzowano: 1 listopada 2017

polecam 6.2015
jedzenie swietne wybor znaczny,hotel czysty basen spory i miejsca na lezakach sporo ,troche denerwujace ze na kawe,picie trzeba czekac w barze az kelner poda
albufeira to klimatyczne miasteczko jedno zladniejszych na algarve,piekne w dzien i rozrywkowe w nocy ,od, hotelu jest 500 metrow do plazy ogolnie okolica idealna do spacerow ,najladniejsza plaza eualia 1,5 na lewo , na prawo idzie sie w miasto w czerwcu morze bardzo cieple ,ale zachmurzenie znaczne na szczescie mielismy auto na3 dni- algarve ,fatima,lizbona prowiant na wycieczki wynosilimy sami lunchboxy nie byly robione jak nie jechalo sie z itaka ,obsluga wiedzac ze jedziemy na caly dzien byla na tyle mila ze nie zwracala nam uwagi ze pakujemy torby

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, MagdalenaS1195
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VilaGaleHotels, General Manager, Vila Gale Cerro AlagoaOdpowiedź udzielona 10 listopada 2017

Droga Pani Magdalena S,
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i cieszymy się, że jesteś zadowolony z pobytu w Cerro Alagoa.
Mamy nadzieję przywitać Cię ponownie w jednym z naszych hoteli Vila Galé podczas przyszłych wakacji.
Aníbal Costa

Zrecenzowano: 24 września 2017

Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania, zarówno jeśli chodzi o długość transferu, lokalizację wyżywienie, jakość obsługi. Pomimo wczesnego przyjazdu obsługa szybko przygotowała nam pokój. Świetnie spędzony czas. Bardzo chcemy tam wrócić.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, monikan662
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VilaGaleHotels, General Manager, Vila Gale Cerro AlagoaOdpowiedź udzielona 6 października 2017

Drogi pani monikan662
Bardzo dziękuję za wspaniały komentarz o Vila Galé Cerro Alagoa.
Czekamy na Państwa wizytę.
Aníbal Costa

Zrecenzowano: 15 września 2017

Hotel 4*, jednakże uważam, że nie zasługuje na te 4 gwiazdki. Plusami hotelu na pewno jest jego lokalizacja, w pobliży plaża, stare miasto i sporo sklepów oraz restauracji. Pokój jest ok, czysty po remoncie. Jednakże serwis sprzątający średni, poza starciem podłóg i zmianą ręczników, nic więcej nie robiono. Balkon przez cały tydzień sprzątnięto tylko raz, kurz z komody, szafek przy łóżkach, chyba w ogóle nie wycierano, bo kurzu z dnia na dzień było co raz więcej. Pościel nie zmieniona ani razu przez cały pobyt. A zgodnie ze standardem 4* powinna być wymieniona przynajmniej jeden raz. Klimatyzacja indywidualna, która przeciekała i trzeba było kłaść ręcznik na podłodze. Woda mineralna miała być bezpłatnie uzupełniania, czego również serwis nie robił, dopiero po interwencji na recepcji doniesiono wodę i takich interwencji niestety musiało być więcej. Najgorszą stroną hotelu było wyżywienie. Posiadaliśmy ALL, które było wyjątkowo słabe. Trudno było zjeść coś na ciepło, jeżeli nie było kurczaków. Inne mięso, było tak twarde, że nie można było go ukroić, nie wspomnę o jedzeniu. Śniadania generalnie standardowe, ale bardzo słabej jakości wędlina, tylko mielonka i martadela. Wcale nie lepiej wypada restauracja "a la cart", osobom z ALL można z niej skorzystać bezpłatnie raz na pobyt. Poza dobrą przystawką, później było już tylko gorzej. Ryba przy kości surowa i nie dopieczona. Deser krem brulee, trudno było w nim się doszukać cokolwiek z nim wspólnego. Trudno nawet określić co to było. Po zwróceniu uwagi, że ryba jest surowa, nawet nie przeproszono. Żenada. Obsługa w szczególności na kolacjach, powolna, której na dodatek brakuje, trzeba było na nią polować, żeby w ogóle dostać jakiś napój do posiłku. Najczęściej był dostarczony już po jego skończeniu. Jedyne dobre jedzenie to omlety na śniadania, sery żółte, ciasta w szczególności"babka", dżem. Pieczywo również było ok, ale też się zdarzały braki. Bardzo dobre owoce (pomarańcze, ananas), dobra kawa z ciśnieniowego ekspresu. Generalnie na zimno można było coś zjeść. Ja w ciągu tygodniowego pobytu, praktycznie cały pobyt obiady jadłem w mieście, aby zjeść chociaż jeden ciepły i dobry posiłek. Dobre są również lody z algidy. Ponadto za każdą dodatkową usługę hotel każe sobie słono płacić i tego pilnują. Drinki i wino jest ok. Wino lane z butelki. Hotel oszczędza na wszystkim, nawet oświetlenia basenu wieczorem nie włączano. Pierwszy raz miałem nie miałem, gdzie sobie zrobić w hotelu zdjęcia wieczorem, bo nie było żadnego urokliwego miejsca. Hotel ponadto opanowany przez anglików.
Proponuje się głęboko zastanowić nad wyborem tego hotelu na wypoczynek, w tej cenie można naprawdę znaleźć dużo ciekawszy hotel. Nie polecam tego hotelu, i sam nigdy więcej bym do niego nie wrócił.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje lepsze od strony ulicy, które jednak są bardziej ciche niż od strony basenu.
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Radzko