Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Unikajcie tego hotelu.3 gwiazdki to i tak za dużo dla tego miejsca.Brud wszędzie. Bezpańskie psy błąkające się po terenie hotelu pijące wodę z basenów i sikające na leżaki.Jedzenie skandaliczne w większości z głębokiego oleju a frytury w kolorach kawy. Brudne nakrycia. Piach na plaży wymieszany z petami i psim sokami. Nie dajcie się nabrać na to miejsce.Zdjęcia reklamujące to miejsce są z czasów minionej świetności hotelu.SYF BRUD I SMRÓD.

2  Dziękujemy, plwaw
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Może zacznę od kilku plusów - bardzo fajna lokalizacja hotelu, super widok, fajne animacje, kilku sympatycznych ludzi z obsługi... na tym chyba koniec.
Minusów niestety okazało się całe mnóstwo, oferta nie zgadzała się z tym co faktycznie zastaliśmy na miejscu:
- woda w basenach była słona, woda z kranu też była słona!!!
- jeden dostępny bar na cały obiekt
- jedna restauracja a’la carte, z której jak się okazało nie możemy skorzystać ze względu na problemy techniczne;
- lody skończyły się po 3 dniach pobytu,
- kiepski stan pokoi (może kiedyś było fajnie, ale o to trzeba dbać, same rzeczy się nie naprawiają!!!), odrywające się listwy podłogowe, nieestetycznie wystające kable, brak żarówek w łazience;
- kiepskie sprzątanie pokoi, brak wymiany ręczników;
- czasem brak ręczników plażowych;
- brudna podłoga i toalety generalnie w całym obiekcie;
- popsute mnóstwo leżaków, podłoga koło basenów w kiepskim stanie (połamane deski, wystające śrubki, wręcz niebezpieczne);
- niewystarczająca ilość obsługi ( od obsługi baru dowiedzieliśmy się, że personel nie dostaje wynagrodzenia i ludzie odchodzą masowo z pracy);
- plaża pozostawia sporo do życzenia ( nikt na niej nie sprząta, masę kiepów, szklanki z poprzedniego dnia, szwendające się lokalne psy, które sikają na leżaki!).
- jedzenie nawet smaczne, ale monotonne.
Pewnie było tego o wiele więcej...
Szkoda tego miejsca, bo hotel ma potencjał, ale niestety został zatracony :(
Na ten moment nie polecam nikomu. Hotel w żadnym wypadku nie zasługuje na 5 gwiazdek!!!

3  Dziękujemy, Dagna C
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest super. Położony pomiędzy góraki morzem. Widoki są bardzo ładne. Wyżywiejie w hotelo ok ale często się powtarza, owoców morza oprócz ryby tam nie byló. Również w hotelu są 3 restauracji, można sobie zarezerwować wcześniej miejsce i pójsć na kolacje. Na jeden pobyt można pójsć tylko do2 restauracji. Są 3 baseny z małym akwaparkiem na terenie hotelu. Najbliższe miasto znajduje się 15 min. pieszo od hotelu po plaży. Wszytsko nam się spodobało. Ale był jeden minus i to dość uwarzam ważny. Jak tylko wprowadziliśmy się do pokoju on był nie postrzątany. Wszędzie był kurz, na stoliku nocnym był rozlany jakis napój i wszytsko do niego się przyklejało, pośviel była nie qymieniona, na poduszkam była nie odprana krew a na przescierarle były czyjesz czarne długie włosy, ręczniki były w plamach. Łazienka też nie była zabardzo czysta mowiąc o przybitym komarze na ścianie w przysznicu wróciliśmy na recepcje i poprosiliśmy o poszprzątanie pokoju. Po 3 godzinach wrociliśmy i niv nie bylo zrobione. Poszliśmy do menedzera hotelu i poprosilismy natychmiastowe posprzątanie pokoju no i wtedt to było zrobione.

Dziękujemy, TatiG1991
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Byliśmy z rodziną w tym hotelu przez kilka dni, brudno na każdym kroku, śmierdzą pokoje, ręczniki brudne, niebezpiecznie dla dzieci, Slona woda w basenach i w kranie! warunki skandaliczne!!! Obsługa przerwała pracę, ponieważ nie dostała pensji od kilku miesięcy, a nad ostateczniebouro przeniosło do innego hotelu!!!

2  Dziękujemy, brodka33
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Tragedia!!! Syf brud smród tak oceniam ten hotel!!! Jedzenie monotonne pokoje niesprzątane mało obsługi w koło basenu brudno połamana posadzka stoły uklejone szklanki brudne porażka!!!!! Bezdomne psy pałętające się wszędzie przy jedzeniu na basenie plazy!!!! Leżaki połamana parasole także !!!!

1  Dziękujemy, Karolina Ł