Akbuk
Zrecenzowano: 8 września 2019

Brud , brak ręczników , brak ekipy sprzątającej pokoje . Psy i koty oddające mocz i kał na ręczniki . Jedzenie monotonia - kurczak to rarytas. Turyści założyli stronę ze zdjęciami na WhatsApp . Gdybym wiedział ,że to jest obóz przetrwania dla żołnierzy to wybrałbym inny kierunek. Proszę omijajcie ten hotel z dala.

Dziękujemy, Bodzio J
Zrecenzowano: 6 września 2019

To co tu się dzieje wola o pomstę do nieba. !!!!! Syf, kiła i mogił!!!!!! W trakcie wakacji , hotelarze opuścili miejsce swojej pracy zostawiajac nas bez niczego! Nie polecam absolutnie! Jakbym mogła dałabym 0

Dziękujemy, Bory C
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel tragiczny...pod względem czystości, bezpieczeństwa, animacji, ochrony i wszekich zasad higieny!dzikie psy na obiekcie i plaży! Żagiel itaki otrzymał hotel w 2018 roku lecz pod koniec roku zmienił się właściciel i wszystko padło na dno...

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel tragiczny, brud, pokój przez 11dni pobytu bez sprzątania, problem z recznikami,bezpańskie psy latające po ośrodku załatwiały się pod drzewem, wchodziły do budynków. Brak animacji dla dorosłych, były tylko dla dzieci z Itaka. Brak lodów, piwa, alkoholi importowanych. Jednym słowem syf, brud i ubóstwo! Plaża ogolno dostępna, na którą wstęp mają miejscowi.Nie polecam, najgorsze wakacje.

Dziękujemy, JoannaDp82
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Najgorsze nasze wakacje odbyły się w sierpniu tego roku w tym strasznym hotelu.
Wszech obecny brud (pokoje, korytarze, miejsca posiłków, leżaki, plaża i inne).
Brak działającej klimatyzacji w pokojach i wszystkich restauracjach a co za tym idzie zaduch, że można było zemdleć.
W pokojach standardowych pomimo pełnej odpłatności za trzecią osobę, miejsce do spania na małym rozkładanym fotelu. Chociaż szczęściarzem był ten kto w ogóle miał to trzecie łóżko przygotowane bo w naszym przypadku to nawet ono nie było gotowe i nie mogliśmy się doprosić aby ktoś to zrobił. Dopiero ulitowała się nad nami Pani sprzątająca (nie bez kasy) i przygotowała nam trzecie miejsce do spania. Panie rezydent nie wykazały zbytniego zaangażowania w pomoc.
Duże psy na obiekcie wolno biegające.
No i oczywiście co jest niedopuszczalne brak ratownika na obiekcie a w efekcie trup na basenie.
Animacje pojawiły się dopiero po kilku dniach i niestety pozostawiały wiele do życzenia.
Sprzęt sportowy i miejsca do jego uprawiania zaniedbane. Nawet nie było piłki do siatkówki chociaż w programie taki rodzaj zabawy występował a boisko było strasznym klepiskiem.
Jedzenie monotonne, tanie i marnej jakoś. Alkohole jedynie rodzimy szajs pomimo Ultra All Inclusive i obiecanki, że będzie importowany.
Aha no i ciągłe braki lodu, cytryny, soków a pod koniec naszego pobytu brakowało nawet frytek.
Hotel ten nie zasługuje na 5 gwiazdek nie wiem czy trzy to nie byłoby za dużo.
Trzymajcie się od tego miejsca z daleka.

3  Dziękujemy, annaj429