Zrecenzowano: 6 września 2019

To co tu się dzieje wola o pomstę do nieba. !!!!! Syf, kiła i mogił!!!!!! W trakcie wakacji , hotelarze opuścili miejsce swojej pracy zostawiajac nas bez niczego! Nie polecam absolutnie! Jakbym mogła dałabym 0

Dziękujemy, Bory C
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel tragiczny...pod względem czystości, bezpieczeństwa, animacji, ochrony i wszekich zasad higieny!dzikie psy na obiekcie i plaży! Żagiel itaki otrzymał hotel w 2018 roku lecz pod koniec roku zmienił się właściciel i wszystko padło na dno...

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel tragiczny, brud, pokój przez 11dni pobytu bez sprzątania, problem z recznikami,bezpańskie psy latające po ośrodku załatwiały się pod drzewem, wchodziły do budynków. Brak animacji dla dorosłych, były tylko dla dzieci z Itaka. Brak lodów, piwa, alkoholi importowanych. Jednym słowem syf, brud i ubóstwo! Plaża ogolno dostępna, na którą wstęp mają miejscowi.Nie polecam, najgorsze wakacje.

Dziękujemy, JoannaDp82
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Najgorsze nasze wakacje odbyły się w sierpniu tego roku w tym strasznym hotelu.
Wszech obecny brud (pokoje, korytarze, miejsca posiłków, leżaki, plaża i inne).
Brak działającej klimatyzacji w pokojach i wszystkich restauracjach a co za tym idzie zaduch, że można było zemdleć.
W pokojach standardowych pomimo pełnej odpłatności za trzecią osobę, miejsce do spania na małym rozkładanym fotelu. Chociaż szczęściarzem był ten kto w ogóle miał to trzecie łóżko przygotowane bo w naszym przypadku to nawet ono nie było gotowe i nie mogliśmy się doprosić aby ktoś to zrobił. Dopiero ulitowała się nad nami Pani sprzątająca (nie bez kasy) i przygotowała nam trzecie miejsce do spania. Panie rezydent nie wykazały zbytniego zaangażowania w pomoc.
Duże psy na obiekcie wolno biegające.
No i oczywiście co jest niedopuszczalne brak ratownika na obiekcie a w efekcie trup na basenie.
Animacje pojawiły się dopiero po kilku dniach i niestety pozostawiały wiele do życzenia.
Sprzęt sportowy i miejsca do jego uprawiania zaniedbane. Nawet nie było piłki do siatkówki chociaż w programie taki rodzaj zabawy występował a boisko było strasznym klepiskiem.
Jedzenie monotonne, tanie i marnej jakoś. Alkohole jedynie rodzimy szajs pomimo Ultra All Inclusive i obiecanki, że będzie importowany.
Aha no i ciągłe braki lodu, cytryny, soków a pod koniec naszego pobytu brakowało nawet frytek.
Hotel ten nie zasługuje na 5 gwiazdek nie wiem czy trzy to nie byłoby za dużo.
Trzymajcie się od tego miejsca z daleka.

3  Dziękujemy, annaj429
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Nie wiem nawet od czego zacząć. Brakujący ręcznik czy kolejny z wielka brązowa plama, kolejny podarty to nie jest jakiś wielki problem. Brak sprzątania jakiegokolwiek już jest małym problemem. W łazience po przyjeździe znaleźliśmy syf, klaki w brodziku są mało apetyczne(na całości brodzika, nie w odpływie) czyli nawet nie został on spłukany po poprzednich gościach..... wifi brak, choć ktoś powiedział, ze kilka dni wcześniej jeszcze było. Na pytanie, gdzie można zjeść zapewnione lody usłyszeliśmy, ze w sklepie możemy sobie kupić.... sprzątane nie jest w ogóle, minibar uzupełniany to jakieś marzenie. Czasem leżą butelki z woda przy schodach i można sobie samemu minibar uzupełnić. Jeśli brakuje papieru to trzeba biegać w poszukiwaniu pani sprzątającej by rolke dała.... klimatyzacja to już oddzielny temat. Jedni maja, inni nie. Po prośbie o spr klimy pan nawet coś podkręcił i już choć pot nie leje się w pokoju strumieniami. Ale naprawdę szału nie ma. Jedzenie ok, jednak biegające po restauracji chore koty (wiele bez jednego oka, gdzie z rany sączy się ropa powoduje, ze apetyt przechodzi). Nikt nic z tym nie robi. Wcześniej myślałam, ze są tylko w części zewnętrznej restauracji, jednak szybko przekonałam się, ze są dosłownie wszędzie. Obsługa nie zna języka angielskiego nawet na poziomie podstawowym. Wielokrotnie trzeba pokazywać na migi czego człowiek oczekuje. Mimo wszystko uważam, ze obsługa jest jedna z największych zalet tego miejsca. Kolejna to bliskość do mini plazy i spory basen. Zdecydowanie brakuje ratownika. Pierwszy raz się z tym spotkałam. Jeśli chodzi o leżaki to wiele z nich jest połamanych i brudnych. Są zajmowane chyba już wieczorem bo idąc na śniadanie już nie ma czego zająć. Ludzie zajmują najpierw leżaki przy basenie kładąc ciuchy by za chwile ręcznikami zająć miejsca na plazy. Często jest tak, ze przez cały dzień nikt nie korzysta z zajętego leżaka przy basenie bo dzień spędza nad morzem. Nikt nic z tym nie robi. Zdecydowanie nie jest to miejsce, które JesCze odwiedzimy. Jeśli macie Państwo możliwość wyboru czegoś innego to proszę się nie zastanawiać, naprawdę.

1  Dziękujemy, Ankaaaaaaaz