Akbuk
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Najgorsze nasze wakacje odbyły się w sierpniu tego roku w tym strasznym hotelu.
Wszech obecny brud (pokoje, korytarze, miejsca posiłków, leżaki, plaża i inne).
Brak działającej klimatyzacji w pokojach i wszystkich restauracjach a co za tym idzie zaduch, że można było zemdleć.
W pokojach standardowych pomimo pełnej odpłatności za trzecią osobę, miejsce do spania na małym rozkładanym fotelu. Chociaż szczęściarzem był ten kto w ogóle miał to trzecie łóżko przygotowane bo w naszym przypadku to nawet ono nie było gotowe i nie mogliśmy się doprosić aby ktoś to zrobił. Dopiero ulitowała się nad nami Pani sprzątająca (nie bez kasy) i przygotowała nam trzecie miejsce do spania. Panie rezydent nie wykazały zbytniego zaangażowania w pomoc.
Duże psy na obiekcie wolno biegające.
No i oczywiście co jest niedopuszczalne brak ratownika na obiekcie a w efekcie trup na basenie.
Animacje pojawiły się dopiero po kilku dniach i niestety pozostawiały wiele do życzenia.
Sprzęt sportowy i miejsca do jego uprawiania zaniedbane. Nawet nie było piłki do siatkówki chociaż w programie taki rodzaj zabawy występował a boisko było strasznym klepiskiem.
Jedzenie monotonne, tanie i marnej jakoś. Alkohole jedynie rodzimy szajs pomimo Ultra All Inclusive i obiecanki, że będzie importowany.
Aha no i ciągłe braki lodu, cytryny, soków a pod koniec naszego pobytu brakowało nawet frytek.
Hotel ten nie zasługuje na 5 gwiazdek nie wiem czy trzy to nie byłoby za dużo.
Trzymajcie się od tego miejsca z daleka.

3  Dziękujemy, annaj429
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Nie wiem nawet od czego zacząć. Brakujący ręcznik czy kolejny z wielka brązowa plama, kolejny podarty to nie jest jakiś wielki problem. Brak sprzątania jakiegokolwiek już jest małym problemem. W łazience po przyjeździe znaleźliśmy syf, klaki w brodziku są mało apetyczne(na całości brodzika, nie w odpływie) czyli nawet nie został on spłukany po poprzednich gościach..... wifi brak, choć ktoś powiedział, ze kilka dni wcześniej jeszcze było. Na pytanie, gdzie można zjeść zapewnione lody usłyszeliśmy, ze w sklepie możemy sobie kupić.... sprzątane nie jest w ogóle, minibar uzupełniany to jakieś marzenie. Czasem leżą butelki z woda przy schodach i można sobie samemu minibar uzupełnić. Jeśli brakuje papieru to trzeba biegać w poszukiwaniu pani sprzątającej by rolke dała.... klimatyzacja to już oddzielny temat. Jedni maja, inni nie. Po prośbie o spr klimy pan nawet coś podkręcił i już choć pot nie leje się w pokoju strumieniami. Ale naprawdę szału nie ma. Jedzenie ok, jednak biegające po restauracji chore koty (wiele bez jednego oka, gdzie z rany sączy się ropa powoduje, ze apetyt przechodzi). Nikt nic z tym nie robi. Wcześniej myślałam, ze są tylko w części zewnętrznej restauracji, jednak szybko przekonałam się, ze są dosłownie wszędzie. Obsługa nie zna języka angielskiego nawet na poziomie podstawowym. Wielokrotnie trzeba pokazywać na migi czego człowiek oczekuje. Mimo wszystko uważam, ze obsługa jest jedna z największych zalet tego miejsca. Kolejna to bliskość do mini plazy i spory basen. Zdecydowanie brakuje ratownika. Pierwszy raz się z tym spotkałam. Jeśli chodzi o leżaki to wiele z nich jest połamanych i brudnych. Są zajmowane chyba już wieczorem bo idąc na śniadanie już nie ma czego zająć. Ludzie zajmują najpierw leżaki przy basenie kładąc ciuchy by za chwile ręcznikami zająć miejsca na plazy. Często jest tak, ze przez cały dzień nikt nie korzysta z zajętego leżaka przy basenie bo dzień spędza nad morzem. Nikt nic z tym nie robi. Zdecydowanie nie jest to miejsce, które JesCze odwiedzimy. Jeśli macie Państwo możliwość wyboru czegoś innego to proszę się nie zastanawiać, naprawdę.

1  Dziękujemy, Ankaaaaaaaz
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Byłam w tym hotelu z rodziną w sierpniu 2019. Wszędzie dookoła brud; w pokojach nie sprzątają, na basenie nie tylko brudne leżaki,na ktorych nieprzyjemnie leżeć, to jeszcze trzeba uważać żeby nie nadepnac na rozbite odłamki szkła. My musielismy sami je sprzątać i myć leżaki bo w takim stanie zostaliśmy basen rano. Plaża-jeszcze gorsze bagno niz na basenie.Dookoła papierki i wcisniete w piasek pety.Na stołówce jedzenie dobre ale znowu brud. Po jakimś czasie zrezygnowalismy już z poszukiwania czystego miejsca i niepoplamionego obrusu-zadanie niewykonalne. W barze cały czas czegoś brak- co chwilę słyszeliśmy od barmanów "wino sie już skończyło, nie ma juz rumu, cytryny dzisiaj brak, itd..." Czujecie? Zapłaciliśmy za all inclusive ultra!!! Śladowe ilości animacji dla dzieci, żadnych rozrywek, hotel martwy. I o zgrozo- nawet nie uświadczysz ratownika na basenie. Moze też dlatego miał miejsce śmiertelny wypadek na basenie, ktory zdarzył sie na naszych oczach. Hotel rodem z filmów grozy. Przestrzegam was!!!

1  Dziękujemy, Sowik25
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel z mega potencjałem, i niestety z marnotrawiącym wszystko właścicielem. Pierwszy tydzień fajny choć nie idealny, drugi tydzień nastąpił kataklizm. Bunt obsługi, brak jedzenia i picia, brak animacji, brak tequili i rumu, zero alkoholi importowanych, brak lodów, brak animacji... napisaliśmy reklamacje do Itaki o 10% zwrotu kosztów- odpisali ze wszystko było ok i ze hotelarz nie potwierdza naszych zarzutów. Podobno fakt ze nie dostaliśmy śniadania tez był nieprawda... czy ktoś tez pisał reklamacje? To trzeba chyba do rzecznika praw konsumenckich zgłosić bo itaka nic sobie nie robi z reklamacji

3  Dziękujemy, Maps449014
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Totalna porażka! Itaka powinna beknąc za sam fakt posyłania tam ludzi narażając ich na niebezpieczeństwo i nieprzyjemności. Kasa wyrzucona w błoto. Szkoda mi ludzi którzy tam pracują tak samo jak turystów, którzy marnują swój czas i pieniądze. Ludzie strzeżcie się tego miejsca.

7  Dziękujemy, paulinas763