Akbuk
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ocena hotelu stanowczo zawyżona
**Wady Hotelu **
*bardzo głośna muzyka
*plaża o ile można to tak nazwać jest publiczna. Woda w morzu jest brudna pływa trawa , glony,kubki,sztuce...
*miejscowość to jedna wielka dziura w której niema dosłownie nic.
*w hotelu 98% to Turcy .
* palenie papierosów w strefie basenu to normalność.
*jedna malutka szafa na 4 osobową rodzinę
*rezydentka P. Agnieszka pierwszy raz zdarzyło nam się ze nie skorzystaliśmy z żadnej wycieczki fakultatywnej. Pani wręcz zniechęciła nas do wszystkiego.
*Zalety*
*Codziennie sprzątane pokoje,wymieniane ręczniki itp.
*zabawni animatorzy
*przemili kelnerzy
*kompleks jako sam w sobie bardzo fajny estetyczny czysty zadbany.
*polecam spa masaż wykonany przez Panie bardzo miłe wspominamy, także polecamy skorzystać z sauny i łaźni. Panie tez tu bardzo miłe,
Pozdrowienia dla całej obsługi z hotelu Ramada Resort Akbu!

Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel położony u podnóża góry. Do morza około kilometra, ale co 20-30 min jeździ tam busik, który jest dodatkową atrakcją. Plaża żwirowa piaszczysta. Przy plaży basen ze zjeżdżalniami oraz pool bar serwujący przekąski napoje oraz różnego rodzaju drinki alkoholowe. Przy hotelu duży basen, ludzie rozproszeni, nie było ścisku. Długo działające zjeżdżalnie oraz Pool Bar serwujący smaczne przekąski. Podczas dnia codziennie od dziesiątej animatorzy serwowali różne formy aktywności. Na kolacji i śniadaniu , mimo stołu szwedzkiego kucharze serwują jedzenie na bieżąco. Wieczorem co dzień atrakcje artystyczne w wykonaniu animatorów hotelu, lub zaproszonych gości. Każdego wieczoru zabawy specjalnie dla dzieci. Spędziliśmy tam sierpniowy tydzień z dziećmi 8 i 11 lat oraz znajomymi, do pokoi trafialiśmy nie wcześniej niż przed 23. Na szczególną uwagę jednak zasługuje obsługa, która choć czasem zmęczona dawała z siebie maksimum możliwości. Szczególne pozdrowienia dla animatorów niezniszczalnego Yakuba i miłej Evy, ale również dla reszty animatorów którzy umilali nam czas. Bardzo duże wrażenie zrobili na nas również barmani. Z mistrzowską prędkością i jednocześnie uśmiechem robili drinki i spełniali życzenia naszych dzieci. Barmani jedną ręką leją piwo drugą robią drinka jednocześnie pytając o zdrowie. Szczególne uznanie dla Emre, Ebubekir oraz Yusuf, a także dla szefa barmanów, który też czasem stał na barze i umilał nam czas. Wiadomo,że warunki pobytu są ważne, czystość pokoi, pogoda i my to wszystko mieliśmy. Ale jednak to przemili ludzie tam pracujący sprawili,że atmosfera tam jest tak cudowna i żal było wyjeżdżać. Kucharki i kucharze, również byli mili i uśmiechnięci, celowo umieszczam zdjęcie tylko z kucharkami, bo zdjęcie z barmanem ma każdy :)
Gorąco polecam

Dziękujemy, Leszek D
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Ramada ma do zaoferowania dużo różnych ciekawych atrakcji takie jak chociażby animacje,które trwają przez cały dzień z niewielkimi przerwami.Ciekawe,śmieszne a czasem budzące krew w żyłach pokazy wieczorne. Pyszne jedzenie które hotel oferuje praktycznie non-stop. Mamy do wyboru tradycyjne tureckie potrawy ale także miłośnicy amerykańskich fast foodów czy zdrowego jedzenia jak najbardziej znajdą coś dla siebie. Dla miłośników dobrej zabawy hotel ma do zaoferowania disco w pobliskim klubie oddalonym od hotelu o pare kilometrów. Animatorzy świetni polecam każdemu wypoczynek w hotelu Ramada . Najbardziej z animatorów polecam animatorke Kery miło zagospodaruje wam ona czas różnymi zajęciami takie pool games czy volleball.

Dziękujemy, Jjerzy1233
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zalety hotelu:
- dobre, urozmaicone jedzenie,
- fajne zjeżdżalnie (dla starszych dzieci i dorosłych są 2 na basenie przy hotelu i 4 na basenie przy plaży),
- częste kursy busika na plażę - bardzo miły kierowca,
- dobra obsługa recepcji,
- panie sprzątające układają piękne rzeczy z ręczników (kompozycje jak np. słoń czy łabędź).
Wady hotelu:
- jest bardzo głośno. W ciągu dnia od ok. godz. 10 w czasie animacji dla dorosłych na full podkręcana jest muzyka. Wieczorem muzyka gra od 21-23 tak głośno, że w pokoju "ściany się trzęsą". Nie chodzi mi o jakość muzyki, bo nie raz lecą lubiane kawałki, tylko o głośność. Obsługa hotelu i rezydencji nic z tym nie robią, po podobno większości ludzi to pasuje. My nie mogliśmy tego znieść. Rodzice z małymi dziećmi uciekali daleko,
- plaża jest publiczna, a nie wydzielona przez hotel. Na plaży są hotelowe leżaki. Plaża mieści się w zatoce, nie wiadomo, czy woda jest badana. Woda jest brudna, o nieprzyjemnym zapachu, pływają w niej trawy, glony.
- obsługa bardzo rzadko się wita i jeszcze rzadziej się uśmiecha,
- mało osób z obsługi posługuje się językiem angielskim,
- do hotelu przyjeżdża dużo Turków, którzy na basenach i w barach palą papierosy,
- bar na basenie przy plaży jest tragiczny: bez klimatu, brudny, jedzenie tylko typu fast food, nie podają lodów (tylko przy hotelu) .
- hotel jest na wzniesieniu. Kursuje często busik plażowy, ale jest to drobny kłopot, jak wieczorem ucieka się od hałasów i trzeba wracać na piechotę,
- sejf w naszym pokoju nie działał i nikt go nie naprawił,
- łóżka w pokoju (4 osoby) są jedno przy drugim, a szafa jest bardzo mała, jakby dla pokoju 2-osobowego.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje przy recepcji są cichsze
Dziękujemy, 942aniab
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel duże rozczarowanie. Nie rozumiem wysokich ocen hotelu, pokój ciasny, czystość pozostawia dużo do życzenia, zbyt dużo ludzi na małym terenie. Miejsce przy basenie trzeba rezerwować o 6 rano, leżaki ustawiane ciasno jak szprotki w puszcze klika rzędów. Bardzo głośna muzyka od 10 rano do 23. Animacji dużo nawet fajne, ale również bardzo głośne z wszechobecnymi gwizdkami. Plaża dramat, leżaki postawione na czymś przypominającym przeorane pole brązowej gliny. Część hotelowa oddzielona od wody pasem dostępnym dla wszystkich.
Obsługa miła, pomocna. Jedzenie bardzo dobre jest w czym wybierać, napoje w barze dobre i bez kolejek. Pierwszy i chyba ostatni urlop w Turcji.

Dziękujemy, jakisik