Zapisz
Piękna wyspa

Piękna wyspa, bardzo polecam wycieczkę z Eti na safari quadami, wielbłądy i snurkowanie a później... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 czerwca 2020
548patrycjas
Częstochowa, Polska
PIĘKNIE !!!

Można o wyspie Tiran powiedzieć tylko jedno PIĘKNIE!!! każdy kto nurkuje i snurkuje Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 listopada 2019
Marta H
Częstochowa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 747)

Zrecenzowano: 28 maja 2019

Wykupilismy wycieczkę w Hotelu...40 € od osoby.Na statku wycieczkowym miła obsługa,napoje zimne i gorące,dobre jedzenie.Mieliśmy 3 "zejścia" do wody....przepiękną rafa koralowa...mnóstwo ryb i te cudowne korale.Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Thomas P
Zrecenzowano: 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Coś wspaniałego polecam wszystkim rafa wygląda niesamowicie przepiękne koralowce wspaniałe kolory wszystko takie żywe krystalicznie czysta woda widziałam plaszczkę ogromne jezowce, muszle niesamowite wrażenie

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 922danutak
Zrecenzowano: 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Całodniowa wycieczka umożliwiająca podziwianie pięknego podwodnego świata. Piękne rafy, kolorowe rybki. Wycieczka bardzo udana. Polecam każdemu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, 932olad
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyspa Tiran ma chyba wszystkie odcienie turkusu morza ;) bogactwo podmorskiego życia z pewnością zachwyci każdego. Wrażenia niesamowite!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Saphone90
Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne rafy. Wycieczka statkiem. Kilka przystanków. Cudowne klify i różne odcienie morza. Polecam wycieczkę szczególnie nurkującym/snurkującym.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, 159tomaszw