“punk obowiazkowy”

Bazylika Najświętszej Krwi (Heilige Bloed Basiliek)
Nr 9 wśród 154 atrakcji (Brugia)
Zrecenzowano 17 czerwca 2017

Nie mozna przegapic przy zwiedzaniu, bardzo ciekawa w srodku. Mozna zobaczyc relikwie Krwii Jezusa. Ma niepowtarzalny klimat

Dziękujemy, Barbara M
  • Więcej języków

Zrecenzowano 24 maja 2017

Wewnątrz bardzo pieknie zreszta i na zewnatrz budynek niczego sobie gdy byłem pierwszy raz nawet nie zdawałem sobie sprawy że to jest bazylika warto zobaczyć można nawet dotknąć fiolki w której zgodnie z legędą znajduje się krew Chrystusa

Dziękujemy, Patryk M
Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bazylika przepiękna, punkt obowiązkowy, nie można jej przegapić, bo szkoda. Tylko trzeba pamiętać, że jest otwarta w godz. 9.30-12.30 i 14.00-17.30,w między czasie jest przerwa. Zwiedzanie bazyliki jest za darmo, wejście do skarbca kosztuje 2,5e.W bazylice ponoć znajduje się relikwia krwi Chrystusa.

Dziękujemy, Magdalena N
Zrecenzowano 3 października 2016

Do Bazyliki musiałem podchodzić dwa razy ponieważ mają
tam coś takiego jak przerwa = w takich miejscach trochę to irytujące ale musimy pamiętać, że jesteśmy w Belgi .
Sama bazylika jest trochę ukryta w zabudowaniu ale jak się chce to się znajdzie i warto !
W środku panuje cudowna atmosfera którą wart poczuć , sama możliwośc obcowania z relikwią sam na sam jest cudowna .
Podsumowująć jeśli jesteś w Brug to musisz tam być

Dziękujemy, Dariusz D
Zrecenzowano 17 maja 2016

W tej bazylice, z zewnątrz nie przypominającej kościoła a raczej ozdobną kamienicę, udało mi się zobaczyć i dotknąć fiolki zawierającej relikwie w postaci fragmentu tkaniny nasiąkniętej krwią Chrystusa. Niezwykłe duchowe przeżycie.

Dziękujemy, ikrolak

Bazylika Najświętszej Krwi (Heilige Bloed Basiliek) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brugia, Flandria Zachodnia

Byłeś(-aś) w Bazylika Najświętszej Krwi (Heilige Bloed Basiliek)? Podziel się wrażeniami!