“Klimatyczne miejsce”

Bierbrasserie Cambrinus
Nr 106 wśród 796 Restauracje (Brugia)
Kuchnie: Belgijska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 marca 2017

Ogromny wybór wspaniałych piw oraz innych potraw. Klimatyczne wnętrze. Gwarno wieczorami .Polecam zdecydowanie

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, rafalgontarz

Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jeszcze nigdy nie widziałam takiego grubego menu, jak książka telefoniczna, tylko w twardej okładce. Okazało się, że w środku oprócz jedzenia jest jeszcze ok 400 piw, stąd tak pokaźny rozmiar. Zamówiliśmy gulasz wołowy z frytkami i królika że śliwkami i krokietami ziemniaczanymi. Jedzonko znakomite. Wieczór zakończyliśmy kilkoma piwami. W lokalu miło i sympatycznie, choć tłoczno, często zdarza się, że nie ma miejsc, nam się udało, fajna obsługa. Polecamy

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, MagdalenaN390
Zrecenzowano 24 października 2015

Swietne miejsce,wspaniala atmosfera,serdeczna obsluga,kazda potrawa pyszna a piwo wysmienite.Warto zaczac od zestawu przekasek i zestawu degustacyjnego piw.Goraco polecam!!!

Termin wizyty: marzec 2015
Dziękujemy, 126Stelios
Zrecenzowano 14 października 2015

Miejsce idealne dla każdego miłośnika piwa. Ogromny wybór piw, a do tego smaczne jedzenie. Tłoczno i głośno, ale to jest klimat tej restauracji. Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Kogoot2020
Zrecenzowano 20 września 2013

Miły wystrój, przyjemna atmosfera, piwa bardzo dobre szczególnie lokalne Gambrinus godne polecenia. Małże wspaniałe, stek nierstety za bardzo wysmażony. Minusem jest obsługa mało sympatyczna, która odstaje od całości. Mimo to polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2013
    • Atmosfera
Dziękujemy, JaroslawG

Bierbrasserie Cambrinus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brugia, Flandria Zachodnia

Byłeś(-aś) w Bierbrasserie Cambrinus? Podziel się wrażeniami!