“Najlepsze mule w życiu”

Chez Leon
Zarezerwuj stolik
niedz., 20.10
20:00
Nr 756 wśród 4 397 Restauracje (Bruksela)
Kuchnie: Belgijska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Zdecydowanie najlepsze mule w Brukseli. Świetnie przyrządzone. Doskonała świeżość (co widać po wszystkich otwartych mulach). Widać, że nie oszczędzają na składnikach i mają bardzo dobrych dostawców. Biznes prowadzony od wielu lat. Polecam bardzo i wrócę na pewno!!

Dziękujemy, Konrad_Ndz
  • Więcej języków

Zrecenzowano 16 maja 2019

Najlepsze mule w Belgii, a może i na świecie. Wszystko jest to doskonałe - od obsługi po smak potraw. Mule są serwowane w 6. rodzajach z doskonałym białym winem, ale i innym potrawom niczego nie brakuje. Do tego miła, domowa atmosfera.

Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano 11 czerwca 2018

Wróciłem do tego miejsca po 8 latach i nie zawiodłem się, mule świeże, bardzo smaczne. Przystawka z owoców morza bardzo dobra. Miłym zaskoczeniem były gratisowe dania dla dzieci. Crème brûlée nieco rozczarowujące, bez wanilii i mało chrupiący skarmelizowany cukier. Obsługa poprawna, ale dość powolna

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Nestorius2014
Zrecenzowano 10 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne mule, dobrze podane (potem jadłam je w wielu restauracjach w Polsce ale tam smakowały nam najlepiej) Kelner nie mógł uwierzyć, że chcemy tylko jedną porcję, a my po prostu byliśmy bardzo najedzeni;) Miejsce urocze, zatłoczone ale tam działało to na plus

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, B9314VAmartak
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniała atmosfera, misterium od nazwą "przygotowujemy mule" świetna obsługa, błyskawicznie działająca kuchnia. Mniam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 173alicjar

Chez Leon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chez Leon? Podziel się wrażeniami!