“Szybka pizza i wino ”

Spago
Zarezerwuj stolik
sob., 19.10
20:00
Nr 93 wśród 4 397 Restauracje (Bruksela)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mam nic od rarzucenia obsłudze i zamówieniu. Krótki czas oczekiwania. Jedzenie bardzo dobre, wino smaczne podane bardzo kulturalnie. Obsługa na wysokim poziomie.

1  Dziękujemy, mynamesue

Zrecenzowano 10 marca 2019

Najlepsza pizza jaką jadłam!!! A do tego dobra kawa, piękne wnętrze i przytulny ogród, w którym można po prostu posiedzieć w słońcu z lampką wina i popatrzeć na ludzi i miasto. No i oczywiście bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna obsługa :) Miejsce konieczne do odwiedzenia podczas wizyty w Brukseli!!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, DorotaJ348
Zrecenzowano 11 lutego 2019

Bardzo polecam to miejsce !
Mimo że resturacja była pełna gości, kelner znalazł dla Nas miejsce, do samego końca mieliśmy doskonałą obsługę, mega nastawienie na klienta!
Fantastyczne jedzenie i cudowny klimat sprawiły,że był to bardzo udany wieczór !!

Termin wizyty: styczeń 2019
2  Dziękujemy, mlena2
Zrecenzowano 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Do Spago trafiliśmy przypadkiem, wszystkie stoliki były zajęte, ale bardzo uprzejmy kelner zaproponował abyśmy poczekali chwilę przy barze. Po 10 min był dla nas stolik. Pasty, desery i wino były wyśmienite. Obsługa na najwyższym poziomie. Od samego wejścia do restauracji byliśmy bardzo dobrze obsłużeni. Bardzo miła atmosfera panuje w restauracji.

Termin wizyty: styczeń 2019
2  Dziękujemy, zymoni
Zrecenzowano 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Smacznie i nie drogo miła obsluga warto. Byliśmy poza szczytem polecam pasty su per zarówno dla nas jak i dla dzieci

Termin wizyty: marzec 2017
1  Dziękujemy, Maciej Ż

Spago — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Spago? Podziel się wrażeniami!