Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018

hotel stary , niezbyt miła obsługa , brak ciepłej wody gdy w recepcji poinformowałem że drugi dzień bez ciepłej widy to przesada i chcę dostać rabat poinformowano mnie że dostane 20 euro rabatu za noc ale muszę napisać maila z reklamacją , takiego maila napisałem po czym był brak odpowiedzi ze strony hotelu, maile ponawiałem 3 krotnie i cisza

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, 18darekr
Zrecenzowano: 10 lipca 2018

Hotel położony jest w centrum, bardzo blisko starówki. Pokoje duże, wygodne łóżka, w pokoju lodówka. Widok z pokoju na 6 piętrze na miasto - rewelacyjny. Czysto. Obsługa bardzo miła i pomocna. Bezpłatna przechowalnia bagażu. Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, ptysia3333
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ELISE N, Reservation Agent, Bedford Hotel & Congress CentreOdpowiedź udzielona 11 lipca 2018

Dear sirs
Thanks for your stays with our Bedford Hotel & Congress Center, and for taking the time to write a review.
We will be happy to welcome you again
I remain at your entire disposal.
Best regards

Zrecenzowano: 16 stycznia 2018

Bardzo dobry hotel położony blisko atrakcji w Brukseli. Parę kroków do rynku (Grotte Markt) i Maneken Pis. Blisko stacja pre -metra Annesens.
Pokoje standardowe, czyste i wygodne . Słaby internet. Śniadanie - typowy szwedzki stół (powtarza się codziennie). Obsługa miła . Wszystko przebiegało sprawnie i grzecznie. Miła atmosfera .

Termin pobytu: styczeń 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, jkudla_844700
Zrecenzowano: 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Obiekt fantastycznie położony, 3 minuty spacerem od rynku lub Manneken. Z wyglądu trochę w starym stylu, ale ma to urok, poza tym bardzo wygodne łóżka, czysto, obsługa miła i pomocna. Ceny, jak na Brukselę, bardzo przyzwoite. Minus to płatny publiczny parking, ale za to wielopoziomowy zamykany, więc dość pewny, poza tym od razu na tyle hotelu. Podsumowując, chętnie wybiorę go ponownie.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Olgierd J
Zrecenzowano: 22 czerwca 2017

Bardzo dobra lokalizacja,ładne czyste pokoje,niezłe śniadanie aczkolwiek co roku te same bez zmian :) za to dużo rzeczy na śniadaniu do wyboru.Brak czajnika i szklanek to minus który zauważyłem !!! Zdecydowanie polecam !!!

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa