Po zarezwowaniu suite, ktora do tanich nie nalezy, wyslalem e-mail do recepcji ze specjalnym zyczeniem/prosba. Wyslalem jeszcze trzy razy. Nigdy nie doczekalem sie odpowiedzi. Hotel, ktory lekcewazy klienta tuz po dokonaniu rezerwacji, na pewno nie zasluguje na wysokie oceny.
Na miejscu powitala mnie naburmuszona recepcjonistka, tak jakby pracowala za kare. Pokoj swietny i wygodny, polozenie hotelu bardzo dobre, blisko metra i Grand Place. Wokol mnostwo sklepow i restauracji. Jednak ze wzgledu na personel, ktory jest nieuprzejmy, nigdy tu nie wroce.
Bardzo zle zarzadzany Radisson, bez porownania do hoteli sieci Radisson w Skandynawii. Nie polecam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, raphalable
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonHotels B, Responsable relations clients, Radisson Blu Royal Hotel BrusselsOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear raphalable,

I'm very sorry to hear your last experience at our hotel didn't meet your expections and I can assure you that it doesn't reflect our usual service standards. Could you please tell me a bit more about the emails you sent, to which address did you write? It is very unlikely that guest requests remain unanswered and therefore we would need this information to investigate and figure out why things fell between the cracks.

Thank you very much for your understanding, I'm looking forward to hearing from you.
Please do not hesitate to contact me at kamila.ostrowska@radissonhotels.com.

Kind Regards,
Kamila

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zostaliśmy bardzo źle potraktowani przez obsługę hotelu. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Brak udzielenia pomocy ze strony recepcjonisty, brak informacji, niechęć rozwiązania problemu. Sam hotel bardzo przyjemny, smaczne śniadania, niestety zachowanie recepcjonisty przy zameldowaniu pozostawia wielki niesmak

Dziękujemy, 902marcinl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonHotels B, Guest Relations Manager, Radisson Blu Royal Hotel BrusselsOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Witam, dziękujemy za komentarz i cieszymy się, że podobał ci się pobyt i cieszyłeś się śniadaniem w PebbleWood Corner. Niemniej jednak przykro nam słyszeć, że jajnik miał problem z naszym zespołem recepcyjnym. Wiedz, że nasza mentalność to „Tak, mogę!” dlatego Twoja wiadomość została wysłana do naszego zespołu, aby nie powtórzyła się. Czekam na ciebie ponownie. Sharleen, w imieniu zespołu Radisson Blu Royal Hotel, Bruksela

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Hotel w miarę, lokalizacja super, za to jakość obsługi fatalna. Najpierw w recepcji Pani zajmowała się czym innym w trakcie meldowania i pomimo wczytania karty kredytowej kazała to powtarzać, pomimo że transakcja przeszła, Mąż musiał Jej pokazywać, że zeszło z konta. Pani w barze zamknęła przed nosem leżące w pudełeczku ciasteczka i nie chciała obsłużyć, a Pani na śniadaniu krzyczała na parę przed nami, a na prośbę o rozwiązanie problemu zepsutej windy powiedziała, że to nie jej sprawa. Jak na czterogwiazdkowy hotel to po prostu dramat!!!

Dziękujemy, 601alicjar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonHotels B, Guest Relations Manager, Radisson Blu Royal Hotel BrusselsOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2019

Witaj, dziękujemy za komentarz i przykro nam, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Traktujemy Twój komentarz bardzo poważnie i wiemy, że wiadomość została wysłana do naszego zespołu. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie w lepszych warunkach. Sharleen, w imieniu zespołu Radisson Blu Royal Hotel, Bruksela

Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Radisson Blu Royal jet dobrze polozony w scislym centrum Brukseli, bardzo blisko Galerii Sw. Huerta, Grande Place, dworca centralnego. Budynek jest dosc stary i czesci wspolne hotelu maja swoje lata. Obsluga bardzo uprzejma, spelnila wszystkie moje prosby. Pokoje Executive sa swiezo po remoncie, przestronne i komfortowo wyposazone w bardzo wygodne lozko, sprzet do pracowania, kapcie i szlafrok. Maja fajny, nowoczesny design. W pokoju nie bylo jednak wody mineralnej- to dziwne w hotelu tej klasy. Lazienka rowniez przyzwoita i ladnie wykonczona, lecz w mojej nie dzialal odplyw i zalalam podloge (kabina walk-in bez drzwi). W dodatku nie dzialala klimatyzacja i w srodku nocy musialam zmienic pokoj; mimo to obsluga sprawnie zorganizowala cala akcje za co daje duzy plus. Niestaty sasiadujace budynki sa brzydkie a co za tym idzie widok z pokoju nie jest ciekawy- albo na ulice i nieladne zabudowania, albo na recepcje (czyli brak powietrza i duszno) albo na wewnetrzny ogrod ktory jest w tzw. studni wiec pokoj jest ciemny ale chyba to najlepsza opcja. Sniadanie bez szalu ale przyzwoite. Ogolnie polecam Radisson Blu dla gosci ktorzy nie sa bardzo wymagajacy. Skala ocen nie oddaje moich odczuc. Nie powiedzialabym ze hotel jest sredni ale nie jest tez bardzo dobry. Jest po prostu dobry. In dubio pro reo daje 4*.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anna8606
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonHotels B, Guest Relations Manager, Radisson Blu Royal Hotel BrusselsOdpowiedź udzielona 23 maja 2019

Cześć, dziękuję za komentarz. Jest nam niezmiernie miło przeczytać, że byłeś zadowolony z pobytu, swojego pokoju i lokalizacji w sercu Brukseli. Prawdą jest, że przechodzimy obecnie renowację i że napotkaliśmy pewne problemy dotyczące prysznica i klimatyzacji. Niemniej jednak należy pamiętać, że nasz zespół ds. Konserwacji dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jak najszybsze rozwiązanie tego problemu. Mamy nadzieję powitać Państwa w znacznie lepszych warunkach. Sharleen, w imieniu zespołu Radisson Blu Royal Hotel, Bruksela

Zrecenzowano: 5 września 2010

Nocleg w przystępnej cenie w promocji z jednego z portali rezerwacyjnych - lokalizacja
świetna, recepcja słaba, pokoje ciasne - Hotel daleki do standardu 5*

Termin pobytu: styczeń 2010