Bardzo ciekawy budynek

Zdecydowanie budynek robi duże wrażenie. Jego konstrukcja, wygląd, otoczenie to coś, co trzeba... Przeczytaj więcej

patrycja n
Polecam

Zrecenzowano: 3 marca 2019
Sebastian P
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 146)

Zrecenzowano: 3 marca 2019

Obiekt położony na obrzeżach miasta, ale blisko od stacji metra Heysel. Warto wjechać na punkt widokowy na szczycie. W pozostałych "kulach" znajdują się wystawy dotyczące brukselskiego EXPO z 1958r. oraz wystawy czasowe.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Sebastian P
Zrecenzowano: 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Choć lokalizacyjne strasznie daleko to warto podjechać bo robi wrażenie nawet bez wjazdu na taras widokowy. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Sylwia P
Zrecenzowano: 29 listopada 2018

Wizytówka Brukseli. Obowiązkowy punkt na mapie miasta. Z góry rozciąga się świetny widok na panorame miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Maksymilian I
Zrecenzowano: 7 listopada 2018

Ciekawe miejsce otoczone parkiem. Oglądaliśmy tylko z zewnątrz, niestety obiekt był już zamknięty. Trzeba tam być. Można zrobić ciekawe zdjęcia z różnej perspektywy. Oprócz Atomium fajny napis :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Iwona K
Zrecenzowano: 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Atomium miejsce które trzeba w Brukseli zobaczyc. Byłem z rodzina porobić sobie ram zdjęcia odeszliśmy dookoła ale nie weszliśmy do środka można tam wjechać koszt na 4os jakieś 55€ polecam to zobaczyc

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, arturtony