Bardzo ciekawy budynek

Zdecydowanie budynek robi duże wrażenie. Jego konstrukcja, wygląd, otoczenie to coś, co trzeba... Przeczytaj więcej

patrycja n
Polecam

Obiekt położony na obrzeżach miasta, ale blisko od stacji metra Heysel. Warto wjechać na punkt... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 marca 2019
Sebastian P
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 179)

Zrecenzowano: 29 listopada 2018

Wizytówka Brukseli. Obowiązkowy punkt na mapie miasta. Z góry rozciąga się świetny widok na panorame miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Maksymilian I
Zrecenzowano: 7 listopada 2018

Ciekawe miejsce otoczone parkiem. Oglądaliśmy tylko z zewnątrz, niestety obiekt był już zamknięty. Trzeba tam być. Można zrobić ciekawe zdjęcia z różnej perspektywy. Oprócz Atomium fajny napis :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Iwona K
Zrecenzowano: 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Atomium miejsce które trzeba w Brukseli zobaczyc. Byłem z rodzina porobić sobie ram zdjęcia odeszliśmy dookoła ale nie weszliśmy do środka można tam wjechać koszt na 4os jakieś 55€ polecam to zobaczyc

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, arturtony
Zrecenzowano: 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawa konstrukcja, która daje dużo możliwości na zabawę z aparatem. Trudno objąć całość, ale poszczególne fragmenty można uchwycić w bardzo ciekawy sposób.
Obeszłam tylko wokół, ale o ile się nie mylę można też wejść do środka.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 870agatal
Zrecenzowano: 10 września 2018

Fajne miejsce jako ciekawostka. Jednak jeśli ma się ograniczony czas to myślę, że można pominąć, bo w mieście jej wiele bardziej imponujących miejsc. Drogie wejściówki.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Magdalena D