Symbol, ciekawostka...

Symbol Brukseli, siusiający chłopiec, stoi mały na rogu ulic. Gdyby nie tłumek gapiów i flesze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Agata K
Bruksela, Belgia
hmm...

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
Kalinaj J
Olsztyn, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (15 905)

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Szczerze nie powaliło mnie na kolana, jest tysiąc piękniejszych miejsc w Brukseli, nie mniej jednak symbol Brukseli trzeba zobaczyć ;)

Dziękujemy, Kalinaj J
Zrecenzowano: 16 maja 2019

figurka sikającego chłopca. Obowiązkowy punkt zwiedzania Brukseli. Mnie osobiście nie zachwycił, ale pod fontanną tłumy turystów.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem co w tym fajnego. Chłopiec sika, mnóstwo Azjatów robiących mu zdjęcia. Generalnie nic ciekawego

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, velarke
Zrecenzowano: 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Mała fontanna na rogu kamienicy. W okolicy mnóstwo gofrowni. Pachnie ładnie ale nasze Polskie są lżejsze i smaczniejsze.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, karolayna1
Zrecenzowano: 15 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Must see na mapie Brukseli, szczególnie jak jest ubrany w jakiś strój. Okoliczne restauracje z goframi i czekoladą I gorącym winem również maja swój urok. Niestety często okolica oblegana zbyt dużą ilością turystów, ale na to nic nie poradzisz

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, dandycomp