Panorama

Będąc w Rotterdamie koniecznie trzeba się tam wybrać .Widoki na całe miasto.Nie jest to dobra opcja... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 listopada 2018
gorek13
Świetny widok

Zrecenzowano: 4 lutego 2018
508_ukaszt
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 042)

Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Z przykrością stwierdzam, że to co nas ostatnio spotkało miało miejsce już w 2015 roku (opinie innych osób na TripAdvisor)... winda na zewnątrz nie działa prawidłowo. Jedzie tylko do połowy drogi (czasami dalej, rzadko do końca) i zawraca. Operator zewnętrznej windy mówi, że "przykro jest jemu, ale winda nie działa i musza wezwać mechanika po czym odsyła turystów". Na dole blondi twierdzi, że wszytko działa jak należy (pomimo potwierdzenia innych turystów) i odsyła z kwitkiem - bez zwrotu pieniędzy. Choćby w 50%. Pięknie zarabiają... obsługa żenująca. Powinni zwolnić ich za sprzedawanie biletów za usługę, która nie była wykonana a także za chamskie zachowanie obsługi (blondi) na dole.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, juna83
Zrecenzowano: 4 lutego 2018

Świetny widok na cały Rotterdam, niestety nie mogłem skorzystać z obrotowej windy na górze ze względu na zbyt silny wiatr. Mimo wszystko polecam

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, 508_ukaszt
Zrecenzowano: 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Warto pojechać i zobaczyć cała panoramę Rotterdamu . Warto pojechać gdy jest ładna pogoda by moc zobaczyć cała panoramę , oprócz 2 poziomów gdzie sam chodzisz do okoła jest również przeszklona winda która wjeżdża na sama górę wierzy a oprócz tego obraca się o 360° . Warta atrakcja swojej ceny .

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
2  Dziękujemy, Aleksander Ł
Zrecenzowano: 22 września 2017

Jest to jedna z głównych atrakcji Rotterdamu. Widoki są super. Na tygodniu nie było kolejek, jedynie do windy na górze trochę czekamy. Podczas jazdy na samą górę z głośnika opowiadana jest historia i opis widocznych miejsc. Widok na ponad 30 km przy dobrej pogodzie. Europort doskonale widoczny. Warto dać 19,50 euro za same widoki. W sezonie w weekendy można skorzystać ze zjazdu na linie. Uwaga! Jedyny minus to płatności za wejście tylko i wyłącznie kartą. Przy wyjściu na dole w recepcji są karty ze zniżkami na inne atrakcje w Holandii. Warto skorzystać.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Łukasz W
Zrecenzowano: 22 lipca 2017

Kiedy wchodziłem na maszt, zadawałem sobie pytanie - jak dostać się na samą górę? okazało się to prostsze niż myślałem. Trzeba wsiąść do specjalnej windy i ....podziwiać. Warto, naprawdę warto.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Gall163