Amsterdam
Musisz to zrobić bo jesteś w AMsterdamie

Punkt obowiązkowy Amsterdamu Czy warto? Raczej tak ale jeśli pada lub nie masz czasu to odpuść... Przeczytaj więcej

Trawacytrynowa
Sopot, Polska
Malowniczo

Zjawiskowe do zwiedzania, ale na pewno nie do mieszkania i przemieszczania się po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019
Intruz1800
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Zjawiskowe do zwiedzania, ale na pewno nie do mieszkania i przemieszczania się po mieście.
Malowniczo i bardzo klimatycznie.
Wszechobecny zapach trawy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Intruz1800
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Przepłynięcie statkiem po kanałach daje inny wgląd w to miasto. Na pewno musi się znaleźć w programie każdej wycieczki do Amsterdamu. Niestety nie pływałem nocą ale musi to być bajkowe przeżycie. Nie polecam w południe - w łódkach pokrytych dachem bywa strasznie gorąco.Plus - niektórzy przewodnicy posiadają audioprzewodniki po polsku !!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, pszemeq
Zrecenzowano: 30 listopada 2018

Najlepszy sposób na zwiedzenie Amsterdamu to czerwony tramwaj wodny z pod głównego dworca kolejowego. Rejs trwa godzinę i jest naprawdę najepszą rzeczą jaką można sobie zafundować w Amsterdamie . D wyboru klka języków tłumacza przez słuchawki i

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, CezaryB
Zrecenzowano: 10 września 2018

Grachtengordel to wizytówka tego miasta. Wspaniałe widoki, jak z pocztówek. Miałam ochotę robić zdjęcia z każdego mostu. Amsterdam ma niesamowity klimat

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Klimat Amsterdamu tworzą liczne kanały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Polecam rejs stateczkiem widać miasto z innej strony .Spacery wzdłuż kanałow mają swój urok warto dla nich przyjechać i zwiedzić Amsterdam.Takiego klimatu nie ma w żadnym innym mieście na świecie.Pełen koloryt.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, wia01