“Foodhallen miejsce pełne smaków.”
Foodhallen — recenzja

Foodhallen
Zamów online
Nr 15 wśród 114 Szybkie posiłki (Amsterdam)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Okolica: Oud West
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W starej zajezdni tramwajowej znajdziecie miejsce gdzie można skosztować kuchni z całego świata, oraz wypić co nie co. To foodhallen. Chociaż miejsca przy stołach czasami trzeba poszukać to warto się o to pokusić. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego do jedzenia i picia. W części stoisk płatność jedynie kartą. W tle głośne rozmowy z sąsiednich stołów, koło baru na dole DJ zapodaje muzę , ludzie jedzą, rozmawiają i dobrze się bawią, taki tu klimat . Gdy jesteś głodny i spragniony warto tu zawitać.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Global781003

Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

To miejsce koniecznie trzeba odwiedzić i spróbować kilku kuchni z całego świata. Bezpretensjonalne i fajne miejsce. Jedyny minus to mała ilość miejsca,w wielu stanowiskach płatność tylko kartą. Rewelacja.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, zefirek0509
Zrecenzowano 16 lutego 2017

W hali wybór i przekrój jedzenia jest naprawdę duży. My wybraliśmy m.in. tradycyjne kuleczki serowo-ziemniaczane. Spory problem był z miejscem siedzącym

Termin wizyty: styczeń 2017
1  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 3 listopada 2016

Miejsce o które warto zahaczyć będąc w Amsterdamie, spotyka się tu wiele kultur. Fajne miejsce by spędzić ciekawie dzień. Pyszności zachęcają by spróbować. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, barbara01112016
Zrecenzowano 13 września 2016 z urządzeń przenośnych

W Foodhallen znajdziemy kilkanaście stoisk ze streetfoodem azjatyckim, greckim, amerykańskim oraz ze słodyczami. Wypróbowałyśmy wegańskie danie, na które składał się falafel, pieczywo i wybrane rodzaje hummusu. Było to najlepsze wegańskie danie jakie do tej pory miałam okazję zjeść. Dodatkowo nie trzeba było już nic jeść do dnia następnego.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Ola M

Foodhallen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Amsterdam, Północna Holandia

Byłeś(-aś) w Foodhallen? Podziel się wrażeniami!