“Doskonałe jedzenie w niskiej cenie”
Jacketz — recenzja

Jacketz
Zamów online
Nr 75 wśród 4 865 Restauracje (Amsterdam)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa
Okolica: Oud West
Zrecenzowano 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy pozytywnie zaskoczeni, porcje duże i do tego bardzo smaczne, za obiad dla 2 osób i napoje zaplacilismy 30 euro. Obsługa bardzo miła, do restauracji jest kawałek od centrum, ale mimo tego szczerze polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, sylwiabrauer

Zrecenzowano 4 kwietnia 2018

Polecam serdecznie to miejsce! Jadlam Spicy Green Curry a moj maz Chilli con Carne. Jego ziemniak byl super, a moj po prostu obledny!!! Mozna wybrac wielosc i dodatkowe sosy. Samo w sobie miejsce przytulne, a obsluga bardzo mila. Szczerze polecam!!!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, flowred
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce nieco poza centrum, ciekawe menu, smacznie i w rozsądnych cenach, miła obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Andrzej C
Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce będąc w Amsterdamie! Ziemniaki doskonale :) u mnie 1/2 ziemniaczka+ sałatka z kurczakiem + orzechy+pesto=poezja!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Basia K
Zrecenzowano 23 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tego baru z polecenia i naprawdę to była bardzo trafiona wizyta. Ziemniaki najlepsze jakie kiedykolwiek jedliśmy. Wzięliśmy chili concare z dodatkiem boczku i sera oraz sos ostry paprykowy. Polecamy w 100%

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Kasia N

Jacketz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Amsterdam, Północna Holandia

Byłeś(-aś) w Jacketz? Podziel się wrażeniami!