Museum of Prostitution - Red Light Secrets
Zwiedzanie

Warte zwiedzania. Fajne miejsce w którym możemy dowiedzieć się jak wygląda praca prostytutek.polecam

Zrecenzowano: 11 października 2017
Edyta C
warto zajrzeć!

Trudno to miejsce nazwać muzeum. To raczej rozbudowana prezentacja tematu. Warto zajrzeć. Można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2015
Ada Z
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 201)

Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019

Przy okazji wizyty w Amsterdamie, należy odwiedzić to miejsce.
Dowiemy się o histrorii zawodu oraz życiu prywatnym prostytutek.
Jeśli będziemy doglębnie studiować hostirie i czytać wszystkie opisy to wtedy wycieczka się opłaca inaczej obejście domu trwa 20 minut.
Mi się podobało.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, qczarq
Zrecenzowano: 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Malo ciekawe. Tłoczno. Duszne i śmierdzące pomieszczenia. Trudno powiedziec cos wiecej. Nie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, alicjao22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natascha F, Manager, Museum of Prostitution - Red Light SecretsOdpowiedź udzielona 15 maja 2018

Dear Alicja,

Sorry to hear that you didn't enjoy your visit as much as you hoped. Could you tell us what you expected of the museum? And what we could do to make the experience better? Please send an e-mail to info@redlightsecrets.com.

Also, a little update: We just installed new airconditioning. So, it won't be too hot inside anymore ;)

We are looking forward to your feedback.

Kind regards,

Museum of Prostitution - Red Light Secrets

Zrecenzowano: 26 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Super muzeum jedno z najciekawszym w jakim byłem. Myślę że obowiazkowy punkt wizytu. Polecam. Warto tylko zwrócić uwage na drzw my prawie weszliśmy do domu prostytutki z czerwonym oknem

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Mateusz J
Zrecenzowano: 1 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Warto zobaczyc te muzeum ze względu na specyfikę pokoi szatni czy nawet recepcji. Fajne są eksponaty z rzeczami które klienci zostawili u prostytutek i wiele różnych fajnych i wstrząsających historii

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, 5iatka