Ciekawość.

Wuja,D do muzeum to dobra decyzja, polecam kupno biletów wcześniej, przez Internet. Często jest w... Przeczytaj więcej

Kaszte
Bardzo miłe doświadczenie

Zrecenzowano: 6 lipca 2019
emigaj
Przeczytaj wszystkie recenzje (61 922)

Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Złożyłam wizytę temu muzeum wraz z rodziną i jestem naprawdę zadowolona. Budynek z zewnątrz prezentuje się naprawdę imponująco i zachęca gości do odwiedzania. W środku wita ludzi dość spory kompleks sklepów, w których można znaleźć naprawdę fajne gadżety związane z twórczością van Gogha, nie jest to jednak obowiązkowy wydatek.
Aby wejść do muzeum trzeba zostawić swoje kurtki i torby w szatni. Dużą wadą jest też to, że nie można robić zdjęć obrazom- do wykonywania fotografii jest przeznaczone tylko jedno miejsce, ściana ozdobiona na wzór sławnych słoneczników (dołączona na zdjęciu).
Muzeum nieco tłoczne, lecz nie było u mnie z tym katastrofy. Owszem, w mniejszych pomieszczeniach było nieco osób, jednak nie odczułam tego aż tak dotkliwie. Z pewnością nie żałuję pobytu w tym miejscu, kolekcja obrazów i szkiców była świetna i mówię to jako osoba szczerze zainteresowana sztuką. Szczególnie wystawa poświęcona Słonecznikom mi się spodobała- w tym miejscu także można było cyknąć fotki, lecz bez flesza. Wiele można dowiedzieć się o życiu artysty, jego rodzinie i znajomych.
Rozmieszczenie pomieszczeń trochę nielogiczne i trudno się połapać, lecz niczego nie pominęłam, więc źle nie było.
Jak dla mnie- naprawdę dobrze, polecam!

Dziękujemy, emigaj
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Pomimo rezerwacji w muzeum znaczny tłok. Oprócz kolekcji fascynująca bryła budynku - powstała w 1973 r a nadal przyciąga uwagę.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, pszemeq
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w maju, w Muzeum Van Gogha na wycieczce. Przepiękne muzeum ,z wieloma pięknymi obrazami Van Gogha, przepięknie wyeksponowane, bardzo dużo zwiedzania,w sklepie z pamiątkami mnóstwo najróżniejszych rzeczy , ceny umiarkowane, w koło muzeum piękny park,gdzie można sobie przysiasc, odpocząć, zrelaksowac się po całym dniu chodzenia.Jedyny minus w Muzeum to taki,że brak audio sluchawkach tłumaczenia na język polski. Są najróżniejsze języki,jest nawet ruski,ale polskiego brak.A szkoda ,bo z chęcią by się dowiedziało czegoś więcej o słynnym malarzu. Koszt wypożyczenia słuchawek to 5 euro.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, ewelinas317
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Dużo obrazów Van Gogha ale nie tylko, bardzo duże odległości i straszne tłumy bilety można kupić dopiero na za kilka dni .

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, joanna z
Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Obowiązkowa pozycja w A-damie. Byłem dwukrotnie, zawsze świetne wystawy dodatkowe tematyczne np. plakatu

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, jarek_sr