Świetny klimat.

Koniecznie odwiedź

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2017
mjoasia
Kołobrzeg, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 880)

Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedno z lepszych zoo w jakich byłem. Świetna organizacja. Podzielony na strefy klimatyczne i bardzo dobrze oznaczony. Zwierzaki mają duże wybiegi.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, udomowiony_zajaczek
Zrecenzowano: 22 maja 2018

Kiedy bylem tam kilka lat temu pierwszy raz naprawde mi sie podobalo. Niedawno jednak zmienilem zdanie. Chyba jest duzo mniejsze od Blijdorp Rotterdam. Poza safari zwierzeta nie maja za duzo miejsca, mozna je ogladac tylko przez siatke. W bushu jest tak goraco ze po 15minutach trzeba wyjsc bo nie da sie tam wytrzymac. Bardziej polecam Blijdorp Rotterdam. Cena jest taka sama.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Zibi32
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2017

Zoo o wspaniałej roślinności i klimacie -tropikalne lasy deszczowe. Atrakcje na cały dzień. W szczególności zachwycają motyle i oceanarium. Polecam dla całej rodziny. Zwierzęta mieszkają w jak najbardziej naturalnych dla danego gatunku warunkach. Widać , że ich komfort jest brany pod uwagę. Oczywiście na terenie zoo są również restauracje , punkty z przekąskami , sklepy z pamiątkami , foto-pamiątki. Część obiektów jest zadaszona , więc nawet podczas brzydkiej pogody wycieczka będzie udana.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
1  Dziękujemy, mjoasia
Zrecenzowano: 30 maja 2017

Niesamowite, że takie miejsce istnieje. cieżko jest zobaczyć dokładnie wszystko w ciągu jednego dnia. Polecam zabrać mapę aby nie ominąć wszystkich atrakcji.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
Dziękujemy, daster85
Zrecenzowano: 11 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Najlepsze zoo w holandii...bardzo dużo atrakcji ,zwierzaków, roślin i różnego typu detali . Polecam zoo z całego serca . Idealne na rodzinne wypady

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
1  Dziękujemy, nataliaa_fotografuje