“Często tam wracam”

La Taverna di San Giuseppe
Nr 4 wśród 611 Restauracje (Siena)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 19 grudnia 2018

Ta restauracja jest jednym z powodów naszych wyjazdów do Sieny. Zwykle latem podczas corocznej podróży po Toskanii, ale ostatnio specjalnie w grudniu żeby spróbować białych trufli (brzmi snobistycznie wybaczcie). Witryna restauracji jest oklejona rekomendacjami różnych organizacji także Michelin, ale w tym wypadku to rekomendacja relacji cena/jakość, na pewno trafna. W środku klimat rodzinny. Jedzenie typowe toskańskie czarne trufle cały rok, białe w sezonie listopad/grudzień. Obsługa na najwyższym poziomie, koniecznie trzeba się ich radzić w wyborze dań i wina. Są uczciwi, co we Włoszech czasem nawala, np. polecili nam wino za 20euro (jedno z najtańszych) a smakowało bardzo dobrze. Przy drugiej wizycie już nas rozpoznawali i uprzejmościom oraz bonusom nie było końca. Do rachunku doliczają 10% za obsługę i w pełni się należy. Rachunek na dwie osoby (stek fiorentina z dodatkami i tymi białymi truflami, dwie przystawki, deser, kawa, butelka wina, woda) razem ok. 150euro. Na koniec najważniejsze, koniecznie trzeba robić rezerwację dwa-trzy tygodnie wcześniej, bez tego szansa na wejście jest mała.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, MTKGBJC
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marconeri, Responsabile reception, La Taverna di San GiuseppeOdpowiedź udzielona 20 grudnia 2018

Grazie MTKGBJC, che belle parole, ci hanno emozionato e regalato tanta soddisfazione. Leggervi è un sogno per noi. Grazie di cuore, un forte abbraccio e a presto. Lorella

Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja. Obsługa kelnerka na najwyższym poziomie. Stoliki tylko w środku. Konieczna rezerwacja 1-2 dni wcześniej. Jedzenie bardzo dobre . Lokal.ma gwiazdkę Michelin. Tiramisu najlepsze jakie dotąd jedliśmy. Dużo dam że świeżymi truflami - Bardzo dobre. Ceny wyższe, około 30% drożej niż w innych restauracjach.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marconeri, Responsabile reception, La Taverna di San GiuseppeOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2018

Grazie Piotr per i complimenti che ci fai che ci fanno felici. Vi aspettiamo presto e vi ringraziamo di cuore. Lorella

Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto. Wrześniowy wieczór, pyszna kolacja. Niestety byliśmy bez rezerwacji stolika i nie mielismy zbyt dużo czasu na biesiadowanie, ale zostaliśmy przyjęci z pytaniem czy akceptujemy że możemy posiedzieć tylko 1,5 GODZINY, bo ktoś ma rezerwację........, ale warto było. Pyszne makarony, wino.... świetna restauracja, polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 143marcind
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marconeri, Responsabile reception, La Taverna di San GiuseppeOdpowiedź udzielona 19 września 2017

Grazie mille a voi Marcin, per la vostra disponibilità e gentilezza. Vi ringraziamo per i bellissimi complimenti e vi aspettiamo presto. Un caldo saluto da tutti noi.
Lorella

Zrecenzowano 11 lipca 2017

Zmęczeni zwiedzaniem szukaliśmy miejsca, które nie będzie tłoczne i w którym będzie można zjeść prosty, smaczny posiłek. Intuicja nas nie zawiodła. Duży wybór panini, kilka dań na ciepło. Wszystko smaczne i w przystępnej, jak na centrum Sieny, cenie.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Littlekitchenhelper
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marconeri, Responsabile reception, La Taverna di San GiuseppeOdpowiedź udzielona 12 lipca 2017

Ciao, grazie mille per la recensione e i complimenti. Alla prossima. Lorella

Zrecenzowano 26 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

To było naprawdę dobre jedzenie polecam gorąco najlepsza knajpa w Toskanii ciężko dostać Stolik warto zarezerwować wcześniej

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Maciek W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marconeri, Responsabile reception, La Taverna di San GiuseppeOdpowiedź udzielona 27 kwietnia 2017

Grazie Maciek per la bella recensione. Ti aspettiamo presto. Lorella

La Taverna di San Giuseppe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siena, Province of Siena

Byłeś(-aś) w La Taverna di San Giuseppe? Podziel się wrażeniami!