San Gimignano

“Smaczne lody”
Gelateria Dondoli — recenzja

Gelateria Dondoli
Nr 1 wśród 7 Desery (San Gimignano)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa

Faktycznie bardzo smaczne lody w oryginalnych smakach. Ceny przystepne a porcje duże. Kolejka długa, ale bardzo szybko obsługiwana. Polecam

Dziękujemy, Katarzyna B

Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam miasto. Lody są dobre, obsługa jest mega zorganizowana, proszę się nie bać kolejek. Fajny smak lokalnego wina vernaccia, rewelacja lody z lawenda i zdaje się jezynami. To mistrzostwo świata jest sprzed kilku lat, jadłem kilka lodów w Polsce co najmniej równie dobrych. Nie mamy się czego wstydzić!

Dziękujemy, tmich1978
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam lodziarnie która zdobyła kilka razy tytuł najlepszych lodów na świecie. Obsługa bardzo sprawna pomimo kolejek. Warto przed zakupem zajrzeć do środka i wybrać smaki, jest ich wiele i to nietuzinkowych :)

1  Dziękujemy, przemys_awr326
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Kilkukrotne mistrzostwo świata zobowiązuje, i powoduje, że po lody ustawiają się kolejki.
Ale zdecydowanie warto. W jednej porcji można spróbować 2 smaków - u mnie były to pistacja i mango. Zdecydowanie najlepsze lody podczas pobytu we Włoszech

1  Dziękujemy, szabadaba
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Wizyte w San Gimignano zaplanowalismy juz duzo wczesniej, ktos nam powiedzial ze to miesce trzeba zobaczyc jezeli jest sie w Toskanii. Oczywiscie od razu sprawdzilismy gdzie mozna tez dobrze zjesc, no i gdzie mozna dostac najepsze lody. Tutaj bezkonkurencyjnie przeodnik i Tripadvisor wskazywalo na to miejsce. Faktycznie tlum wskazywal ze lody powinny byc niespotykanie przepyszne. zamowilismy klasyczne smaki choc ja mialem ochote na cos dziwnego (np. Gorgonzolla, burak, itp). niestety dziwactw tego dnia nie bylo wiec pozostala klasyka. Z klasyka jest jednak tak, ze ciezko ja wyniesc ponadto to do czego jestesmy przyswyczajeni (wiadomo, klasyka to klasyka). Lody wiec nam bardzo smakowaly, ale nie dalbym sobie reki odciac czy to byly najlepsze lody jakie w zyciu jadlem. Hmmm... Trzeba to osoadzic jeszcze raz. Wracam wiec do Toskani :) Tak czy siak polecam.

Dziękujemy, Tomasz M

Gelateria Dondoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

San Gimignano, Province of Siena

Byłeś(-aś) w Gelateria Dondoli? Podziel się wrażeniami!