Zrecenzowano: 30 maja 2017

Bardzo mily hotel.
Sniadania dobre i spory wybor.
Bardzo blisko do wszelkich atrakcji, wiec lokalizaja super.
Polecam zaopatrzyc sie w darmowa mapke z recepcji, a zwiedzanie bedzie duzo latwiejsze. Piza piekne i romantyczne miasto.

Wskazówka dotycząca pokoi: close to city centre
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Marta R
Zrecenzowano: 3 marca 2017

Normalny, sympatyczny hotel. Bez fajerwerkow, z sympatyczna obsluga, strzezonym parkingiem, swietnymi sniadaniami. 10 minut spacerem do Krzywej Wiezy i zabytkowego centrum, niedaleko lotniska i stacji kolejowej.

Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano: 12 października 2016

Spędziliśmy w tym hotelu tylko jedną noc, ale spełniał on nasze oczekiwania. Lokalizacja blisko centrum - można spokojnie dojść spacerem do Krzywej Wieży w ok 10-15 min. Dobre śniadania i miła obsługa.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, 413kasiaj
Zrecenzowano: 3 maja 2016

Spędziliśmy 3 dni w junior suit. Wygodne łóżko, bezpłatny sejf, żaluzje zewnętrzne na plus. Pokoje wymagają jednak odświeżenia. Łazienka tym bardziej. Śniadania urozmaicone, obsługa przyjazna. Bardzo blisko do Placu Cudów. Jakość adekwatna do ceny;)

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, miraes
Zrecenzowano: 21 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Byliśmy jedna noc, wiec trudno oceniać. Plus za parking i pyszne śniadanie. Minus za dość odrapane ściany w pokoju oraz za niemiły zapach ulatniający się do pokoju ze ściany (????). Coś rozpylali. Jakiś zapach wanili. Nie wiem w jakim celu, ale strasznie drażni nos.

Termin pobytu: kwiecień 2016
Dziękujemy, Przemysław C