“Rewelacyjna pizza, wspaniała obsługa”

La Taverna di Pulcinella
Nr 60 wśród 1 054 Restauracje (Piza)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza 5/5, deser mattonella czekoladowa 5/5. Kelnerzy i właściciel lokalu 5/5 - znaleźli dla nas stolik mimo, że lokal był już praktycznie pełen.

Dziękujemy, Piotr W

Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam ! Magda Gessler !

A tak serio to szczrze polecam. Jezeli macie ochote na wloskie jedzenie to jest miejsce dla was.

Super obsluga i atmosfera !

Dziękujemy, DriderX
Zrecenzowano 11 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Długo szukałem lokalu, w którym da się zjeść prawdziwa Włoska pizzę. I udało się to właśnie w tym miejscu. Bardzo polecam super atmosfera, fajne miejsce smaczne jedzenie.

1  Dziękujemy, PiotrL959
Zrecenzowano 13 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Coś niesamowitego - pizza świetna - najlepsza wśród wszystkich propozycji w Pizie. Codziennie jedliśmy Pizzę i ta wygrała. Atmosfera także super, ceny w porównaniu z innymi lokalami na zadawalajacym poziomie. Italiano !!

1  Dziękujemy, Dominik P
Zrecenzowano 11 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza rewelacja! Bardzo dobre ciasto, dodatki w dużych ilościach. Wszystko o wyraźnym smaku. przemiła Obsluga interesująca się gościem. Musisz koniecznie odwiedzić ta pizzerie, na pewno wyjdziesz zadowolony! Polecam!

Dziękujemy, Anna P

La Taverna di Pulcinella — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piza, Province of Pisa
Piza, Province of Pisa

Byłeś(-aś) w La Taverna di Pulcinella? Podziel się wrażeniami!