“Paninoteka ”
L’Ostellino — recenzja

L’Ostellino
Nr 2 wśród 1 034 Restauracje (Piza)
Kuchnie: Włoska, Winiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 28 września 2016 z urządzeń przenośnych

Wyborne kanapki, lokal może i mały ale zawsze można zjeść na zewnątrz. Świetne sery, wędliny i sosy. Polecam naprawdę warto.

Dziękujemy, Przemek S

Zrecenzowano 23 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre panini w przystępnej cenie. Warte odwiedzin jeśli szukacie czegoś szybkiego na ząb. Blisko centrum + miła obsługa

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 25 stycznia 2016

Klimatyczne choć ciasne wnętrze i bardzo dobre kanapki. Super miejsce na szybki posiłek w Pizie. Polecam

Dziękujemy, progrock84
Zrecenzowano 7 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Mały lokal, obsługuje najczęściej właściciel. Świeże i pachnące mięsa. Dużo rodzajów nadzienia do wyboru. Pyszne panini. Warto odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, nataliagiska
Zrecenzowano 15 lipca 2015

O ile do jakości serów i wędlin nie mogę się absolutnie przyczepić, to bułka pozostawiała wiele do życzenia. Jedzenie kanapki było męczarnią, żuchwa musiała się mocno napracować, a podniebienie zostało poranione. Przez twardość bułki nie mogłam się rozkoszować jej wypełnieniem. Po recenzjach spodziewałam się czegoś pysznego, niestety tylko się rozczarowałam...

1  Dziękujemy, Dedelight

L’Ostellino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piza, Province of Pisa

Byłeś(-aś) w L’Ostellino? Podziel się wrażeniami!