“Najlepsze panini w Lukce!”
Pan di Strada — recenzja

Pan di Strada
Nr 7 wśród 710 Restauracje (Lukka)
Kuchnie: Włoska, Bar
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach

Widać i czuć w smaku panini, że właściciele tej małej knajpki prowadzą ją z sercem i pasją. Wszystkie produkty są świeże, a jeśli w składzie którejś z kanapek znajdzie się produkt mrożony, to klient jest o tym poinformowany w menu. Panini są idealne, pyszne pieczywo i wspaniałe kompozycje składników. Polecamy numer 15 i 27 - skradły nasze serca. Krótki czas oczekiwania, przemiła obsługa i niskie ceny to dodatkowe plusy.

Dziękujemy, klafigi

Zrecenzowano 21 września 2017

Świeże produkty, bardzo duży wybór, przemiła atmosfera i obsługa. Niesamowite, że "zwykła" kanapka może być tak pyszna :) Polecam serdecznie

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, kurczak1403
Zrecenzowano 14 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Menu również w języku angielskim, co dla nas było bardzo istotne. Nie miałam pojęcia że kanapka może być w tylu wersjach kilkadziesiąt pozycji. Zadowoliliśmy się klasyką, szynka, ser, pomidor. Bardzo smaczna. Jedyny minus, że brak miejsca żeby usiąść i spokojnie zjeść.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, gabriella_MZ
Zrecenzowano 26 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne kanapki nie mające nic wspólnego z nudną kromka chleba z wedliną. Przemiła obsługa i swietne ceny. Polecam wszystkie 80 rodzajów :-)

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Bastianka
Zrecenzowano 25 stycznia 2015

To najbardziej zaskakujące miejsce w jakim jedliśmy podczas 14 dniowej podróży po europie.Nie jest to restauracja a bar z kanapkami, ale kto raz spróbuje będzie pamiętał do końca życia. Siedząc na placu pijesz wino i jesz najlepsze kanapki na świecie. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2014
    • Atmosfera
3  Dziękujemy, Mariusz K

Pan di Strada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lukka, Province of Lucca

Byłeś(-aś) w Pan di Strada? Podziel się wrażeniami!