“Pizza średnia.”

La Regina dello Scoglio
Nr 239 wśród 645 Restauracje (Livorno)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 sierpnia 2016

Spieszyliśmy się i chcieliśmy zjeść szybko pizze. Piwo było dobre, ale pizza mimo że szybko podana była bardzo średnia. Innych dań nie próbowaliśmy, pizzy nie polecamy.

Dziękujemy, Kasia K

Zrecenzowano 17 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

1  Dziękujemy, phippsy1988

La Regina dello Scoglio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Livorno, Province of Livorno

Byłeś(-aś) w La Regina dello Scoglio? Podziel się wrażeniami!