“Palce lizać. ”
Perche no!... — recenzja

Perche no!...
Nr 16 wśród 244 Desery (Florencja)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Na wynos
Okolica: San Giovanni
Zrecenzowano 6 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne lody. Które lody nie są wyjątkowe we Florencji? Warto tam zajrzeć i spróbować ich. Smacznego.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Siks23

Zrecenzowano 11 lutego 2016

Pyszne włoskie lody.
Otwarte od 12 (w listopadzie, nie wiem czy w sezonie otwierają wcześniej).
Lodziarnia zlokalizowana w bocznej uliczce odchodzącej od Via dei Calzaiuoli (łączącej Piazza della Signoria z Katedrą). Łatwo ją przegapić, my musieliśmy zawrócić. :)

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, MartaMal
Zrecenzowano 29 lipca 2013

Lodziarnia polecana w przewodniku. Nie można powiedzieć, że lody są niedobre. Biorąc jednak jako punkt odniesienia inne lodziarnie we Włoszech, w lodach tu podawanych nie ma nic co można by potraktować jako ich wyróżnik, czy przewagę. Po prostu przeciętne lody jak na włoskie warunki. Tak na marginesie, lodziarnia ma tylko dwa miejsca do siedzenia pod ścianą domu, co jest jej dodatkowym mankamentem.

Termin wizyty: lipiec 2013
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, GrzegorzG913
Zrecenzowano 18 marca 2013

Najlepsze lody w mieście! Z przedwojenną tradycją. Polecam. W lecie co dziennie nowy smak lodow. Bardzo miła obsuga. Lody prodokuja na miiejscu.

Termin wizyty: marzec 2013
Dziękujemy, ania b
Zrecenzowano 30 sierpnia 2011

Bardzi dobre lody w samym centrum Florencji. Polecam sorbet cytrynowy, truskawkowy i z owoców leśnych.

Termin wizyty: sierpień 2011
1  Dziękujemy, Monita01

Perche no!... — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Florencja, Province of Florence

Byłeś(-aś) w Perche no!...? Podziel się wrażeniami!