“Prawdziwe lody”

Gelateria Santa Trinita
Nr 7 wśród 245 Desery (Florencja)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Okolica: Santo Spirito
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Warto poczekać w długiej kolejce i skosztować przepysznych prawdziwych lodów. Smak i konsystencja nieziemska, czuć że jakość lodów jest bardzo wysoka. Na pewno moje Top 3 jeśli chodzi o lody.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, REIDUS

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody, w dobrej cenie. Polecam Fragole i Melona, dwa najlepsze smaki! Świetna lokalizacja.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, M4893PQmartag
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Warto zboczyć z utartych szlaków i trafić na drugi koniec mostu Santa Trinita. Tu znajduje się lodziarnia o tej samej nazwie. Wystarczy zamówić normalną porcję a i tak będziecie nasyceni ale dla głodomorów przewidziano naprawdę ogromne porcje. Oczywiście jak to we Włoszech bita śmietana jest gratis.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, mb_rszy
Zrecenzowano 15 sierpnia 2015

przypadkiem zobaczyłem kolejkę ludzi a miałem ogromną ochotę na ice crems :)
mój synek jeszcze większą :)
bardzo dobre ceny
a lody niebo w gębie
bardzo miłe Panie sprzedawczynie mówiace w wielu językach dzięki temu kolejka rozładowywała się błyskawicznie :)

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, arturs582
Zrecenzowano 12 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Fenomenalne lody! Czarny sezam obłędny. Wracaliśmy tu kilkukrotnie. Podczas tygodniowej podróży nie znaleźliśmy lepszych lodów.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, 30katarzynat

Gelateria Santa Trinita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Florencja, Province of Florence

Byłeś(-aś) w Gelateria Santa Trinita? Podziel się wrażeniami!