“Dobre jedzenie za dobrą cenę z miłą obsługą”

Ristorante Lorenzo de' Medici
Zarezerwuj stolik
wt., 15.10
20:00
LUB
Zamów online
Nr 647 wśród 3 244 Restauracje (Florencja)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: San Lorenzo

Polecam to miejsce. Ceny nie przerażają. 40 euro z winem na dwie osoby. Kuchnia typowo włoska, a dodatkowo także dla ludzi na diecie bezgutenowej. To właściwie trzy restauracje. Miła obsługa. Super przystawki. Dania główne - polecam pierogi z truflami. Ale pizza też super. Suflet czekoladowy pycha. Byłem siedem dnie we Florencji i siedem razy w tej restauracji na kolacjach (pomimo, że w dzień żywiłem się na mieście próbując różnych miejsc).

Dziękujemy, MaksymilianD24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mirko761, Proprietario, Ristorante Lorenzo de' MediciOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Grazie per la tua recensione che ci riempie di orgoglio e ci da tanta soddisfazione per continuare a fare questo lavoro bello ma tanto faticoso, ti aspettiamo alla prossima visita a Firenze. Saluti Mirco

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Milo i przyjemnie, wesoła i sympatyczna obsluga, dobre jedzenie , milo spędziliśmy czas i dobrze zjedliśmy !!!

Dziękujemy, gosia1101
Zrecenzowano 2 maja 2019

Mały baner " World Champion Gluten Free Pizza" wystarczył, żeby wciągnąć mnie do środka. W karcie tylko 2 pozycje są glutenowe, dodatkowo nie ma problemu z dobraniem bezlaktozowego sera- przesympatyczny Rajmund twierdził, że są przygotowani na najrozmaitsze wersje alergii i nietolerancji pokarmowych. Dwie wersje pizzy- bezglutenowa i glutenowa z bezlaktozowym serem, pasta- wszystko smaczne, Chianti Classico- bez zastrzeżeń.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Janusz M
Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce ze stolikami przy chodniku. Restauracja z dobrym tiramisu i pyszną kawą. lokalizacja pomiedzy dworcem kolejowym a scisłym centrum. jest tu ciszej i spokojniej.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, tomaszt664
Zrecenzowano 27 kwietnia 2017

Typowa przyydworcowa, mimo że, nie wyglada na taką. Karta gruba: jest wszystko...co juz jest podejrzane. U dość malo sympatycznego kelnera zamówiłem lampredotto....potem kelner znikł, flirtując z klientka na zewnątrz. Inna kelnerka przyniosła mi.....trippa !! (we Wloszech byłem wielokrotnie..we Florencji też...i wiem co chce zjeść...). Gdy przyszlo do płacenia rachunku i stwierdziłem , że dostałem nie to co zamówiłem, beztroski kelner stwierdził, ze to przecież to samo a lampredotto sie skończyło ....Kto wie, może jakbym zamówił stek to dostałbym gulasz? Bo głupi turysta wszystko zje.......

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Jerzy K

Ristorante Lorenzo de' Medici — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Florencja, Province of Florence

Byłeś(-aś) w Ristorante Lorenzo de' Medici? Podziel się wrażeniami!