“Zbakomite panini”
I' Girone De' Ghiotti — recenzja

I' Girone De' Ghiotti
Nr 5 wśród 3 244 Restauracje (Florencja)
Okolica: San Giovanni
Okolica: San Giovanni

Mieliśmy ochotę na przekąskę, więc zajrzeliśmy. Pomimimo wyglądu "kanapkowego" smakują inaczej, włosko, wręcz wyśmienicie! Jakby jeść pyszną sałatkę w bułce. Polecam!

Dziękujemy, debakowy

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Panini pierwsza klasa! Bardzo kontaktowy i miły personel. Bardzo smaczne składniki wszystkich kanapek, do tego super białe wino. Wszystko idealnie spasowane. Polecam.

2  Dziękujemy, marcins421
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo duży wybór, dobra cena, menu dostępne w języku angielskim także wiadomo co się zamawia ;) do tego można dostać bardzo dobre winko. Polecam!

Dziękujemy, Karolina G
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie, do którego można kupić lokalne piwo. Przyzwoita cena i bardzo krótki czas oczekiwania. Obsługa bardzo miła. Mówią po angielsku

Dziękujemy, Plonacykonar
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia. Lokal jest bardzo mały i nierzadko trzeba poczekać w długiej kolejce ale warto.

Dziękujemy, 388krystiand

I' Girone De' Ghiotti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Florencja, Province of Florence

Byłeś(-aś) w I' Girone De' Ghiotti? Podziel się wrażeniami!