pyszna oliwa POD SŁOŃCEM TOSKANII:)

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2015
anna k
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2015

Będąc w ukochanej Cortonie, szukaliśmy z mężem producenta oliwy( taki mieliśmy zamiar wyruszając autem). Spędziliśmy trochę czasu na poszukiwaniach,jednak wreszcie się udało!!! Niesamowite miejsce,właściciele oliwiarni super uprzejmi, pan Lorenzo pokazał nam cały proces jaki zachodzi w fabryce tłoczenia oliwy. Zakupiliśmy kilka butelek i..otrzymaliśmy butelkę wina absolutnie w prezencie( można zasugerować ochotę zakupu,jednak nie chcieliśmy degustować przed podróżą...)Cudowne,pełne ciepła miejsce!! I niesamowici,skromnie ludzie. Cena za butelkę oliwy nie przekraczała kwoty 25zł. Sugerujemy poinformować,że za sympatyczną cene będziemy mieć ochotę na większy zakup:) Polecamy, z pięknymi wspomnieniami i żalem, że trzeba było wracać do domu. Dodam, że celem naszej podróży było znalezienie domu z filmu:)) a tym czasem udało nam się i to, i nocleg w prawdziwym zamku!!! Polecamy strony z reklam TV..

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2014
Dziękujemy, anna k