Zapisz
Ładnie wygląda z góry

Z punktu widokowego Belvedere di Via Pirandello wygląda bardzo ładnie, nie było czasu wybrać się na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 stycznia 2020
monikasQ6602BH
🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019
maczok
Kępno, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 707)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyspa piękna ale niestety wejście płatne 4 euro a 3/4 miejsc, z których rozciąga się piękny widok jest niedostępne dla turystów. Wielka szkoda :(

Dziękujemy, 864weronikar
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kamienista plaża, dość drogie bary przy plaży z niekiedy niemiłą obsługą. Miejsce jak wiele innych na wybrzeżu morza śródziemnego. Można miło spędzić czas. Przyjemne, kamieniste dno morza.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, maczok
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie bardzo rozumiem zachwyty nad urokiem tej wyspy... tego typu miejsc na całym wybrzeżu morza śródziemnego oraz Adriatyku znaleźć można naprawdę wiele... to ze jest tam jakiś stary dom naprawdę nie robi z tej "wyspy" cudu. Wg mnie miejsce przereklamowane i przesłodzone wieloma opiniami.... ale zawsze można mieć inne zdanie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano: 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Widzieliśmy Isola bela od południa już, od chwili gdy byliśmy w ruinach teatru. Późnym popołudniem dotarliśmy też na jej plaże :-) kapitalne jest to, że tam autentycznie ktoś mieszka!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
1  Dziękujemy, daniel_wabs
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Samo zobaczenie jest malo ciekawe. Warto zabrac maske i pletwy i obejrzec calosc z bliska jednoczesnie ogladajac swiat podwodny ktory jest przepiekny. Sam brzeg jest za mocno skomercjalizowany i zabija piekno miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, slawusani