Piękne miejsce do zobaczenia

Wybrałyśmy się w podróż do Taorminy pociągiem z Katanii. Niestety na stacji postanowiłyśmy, że... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 września 2019
pixulka
Pruszków, Polska
🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019
maczok
Kępno, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 461)

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kamienista plaża, dość drogie bary przy plaży z niekiedy niemiłą obsługą. Miejsce jak wiele innych na wybrzeżu morza śródziemnego. Można miło spędzić czas. Przyjemne, kamieniste dno morza.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, maczok
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie bardzo rozumiem zachwyty nad urokiem tej wyspy... tego typu miejsc na całym wybrzeżu morza śródziemnego oraz Adriatyku znaleźć można naprawdę wiele... to ze jest tam jakiś stary dom naprawdę nie robi z tej "wyspy" cudu. Wg mnie miejsce przereklamowane i przesłodzone wieloma opiniami.... ale zawsze można mieć inne zdanie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano: 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Widzieliśmy Isola bela od południa już, od chwili gdy byliśmy w ruinach teatru. Późnym popołudniem dotarliśmy też na jej plaże :-) kapitalne jest to, że tam autentycznie ktoś mieszka!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
1  Dziękujemy, daniel_wabs
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Samo zobaczenie jest malo ciekawe. Warto zabrac maske i pletwy i obejrzec calosc z bliska jednoczesnie ogladajac swiat podwodny ktory jest przepiekny. Sam brzeg jest za mocno skomercjalizowany i zabija piekno miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, slawusani
Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawa przyrodniczo kamienista plaża z czystą wodą do nurkowania. Uwaga- plaża główna płatna 15€ od osoby- dopiero koniec płazy przy wyspie jest darmowy.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, PiotrU_13