“Pychota”

Da Cristina - Antica rosticceria
Nr 25 wśród 321 Restauracje (Taormina)
Kuchnie: Pizza, Owoce morza, Winiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza pyszna ! Fantastyczne ciasto i skladniki.
Oczarowaly mnie kulki ryzowe z dodatkiem sera. Fantastycznie smakowalo i cena niewielka za takie jedzonko. Podczas pobytu w Taorminie zapewne odwiedzimy tę restauracje nie raz

Dziękujemy, kamilgCKM

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Kuchnia tego miejsca oczarowuje. Świetna jakość w zadziwiająco niskiej cenie. Wyjątkowa obsługa, duży wybór pizzy, obowiązkowy kulinarny przystanek w zwiedzaniu Taorminy. Gorąco polecam.

Dziękujemy, MarcinDama
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała pizza w dobrej cenie. Nie jest to restauracja, raczej coś w stylu piekarni z kilkoma stolikami. Pizza, arancini oraz schiacciate. Wszystko świeże i smaczne. Polecam!

Dziękujemy, C4315GHtamarab
Zrecenzowano 22 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Na początku bylam nastawiona sceptycznie do tej skromnie wygladajacej knajpki. Ale oczywiście żałowałam, że nie dałam sie namówić podczas pierwszej wizyty. Jedzonko przepyszne. Lasagna rewelacyjna. Pizza również! Obsługa baaardzo sympatyczna. Do tego ceny bardzo niskie. Polecam wszystkim bardzo goraco!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ulmar79
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018

Dobre miejsce aby zjeść coś w centrum Taorminy, nie przepłacając za siedzenie przy głównej ulicy. Nawet kiedy zaczyna robić się kolejka obsługa idzie sprawnie. Bardzo dobre arancini ze szpinakiem, te z mięsem trochę słabsze (smak zdominowany przez zbyt dużą ilość masła w środku).

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ksiezniczkaemilia

Da Cristina - Antica rosticceria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Taormina, Province of Messina

Byłeś(-aś) w Da Cristina - Antica rosticceria? Podziel się wrażeniami!