“Obrazy na talerzu”

aLevante
Zarezerwuj stolik
śr., 16.10
20:00
Nr 34 wśród 843 Restauracje (Syrakuzy)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Jeden z najefektowniejszych sposobów prezentacji dań w Syrakuzach - co ważne smak idzie tu w parze ze sposobem podania. Bardzo przychylnie nastawiona obsługa. Zewnętrzny ogródek przy parkingu (choć i nad samym niemal morzem), ale nie jest to bardzo dokuczliwe po 21.00.

Dziękujemy, Dariusz P

Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Malutka przy nabrzeżu restauracja z niesamowitym jedzeniem. Tuńczyk obłędny. Najlepszy kiedykolwiek jadłam . Ośmiornica tez pyszna choć mogła być bardziej przygrilowana . Najlepsze jedzenie na Sycylii jakie przez tydzień mogliśmy spróbować . Mój chłopak miał urodziny i personel włożył świeczkę w deser. Urocze. Przecudny czas tu spędzony. Zapłaciłam 64 euro za pysznego grillowanego tuńczyka, wino , wodę, desery dwa i dwa espresso . Spodziewałam się większego rachunku

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 11katarzynas
Zrecenzowano 17 września 2017

Bardzo miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie, w rozsądnej cenie, mimo, że sam wygląd restauracji nie jest zachęcający.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Komisarz
Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, świeże, w prawdziwie włoskim stylu. Restauracja niepozorna ale kuchnia znakomita, bardzo miła obsługa, Zdecydowanie warto spędzić tu czas. Polecam!

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, M_K_Wroclaw
Zrecenzowano 23 stycznia 2015

Zupełnie przypadkiem znaleźliśmy tę restauracje podczas spaceru po pieknych Syrakuzach. Usiedliśmy na zwenatrz (było bardzo gorąco) tylko na kawę dla mnie i zony oraz sok jabłkowy dla mojego synka. Bardzo przyjemne miejsce. Pieknie po łożone i z dala do tłumu turystów. Cisza i spokój. Przemiła obsługa. Pyszna kawa. Polecamy.

Termin wizyty: lipiec 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, dylannever

aLevante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Syrakuzy, Province of Syracuse

Byłeś(-aś) w aLevante? Podziel się wrażeniami!