Zapisz
Piękna wysepka

Piękne miejsce zarówno do zwiedzania jak i wypoczynku. Szczególnie polecam rejs łódka do grot... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2020
julita_zuk
Warszawa, Polska
Koniecznie!

Ortigia jest przepiękna. Pewnie, że - jak to na Sycylii - miejsca jak z bajki sąsiadują z ruinami i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 marca 2020
150alicjaj
Przeczytaj wszystkie recenzje (15 467)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stara dzielnica Syrakuzy, położona na wyspie, połączonej z resztą miasta mostami. Jej powierzchnia mieści się w granicach 500 m na 1000 m, co pozwala na piesze zwiedzanie całej wysepki, bez pokonywania dużych dystansów. Mnóstwo pięknych zabytkowych budynków wywiera ogromne wrażenie.

1  Dziękujemy, 877tomaszs
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowo piękne miejsce. Spacer w labiryncie wąskich uliczek robi świetne wrażenie. Zdecydowanie godne polecenia. Zadziwiające w tych rejonach- dostępny duży parking tuż obok centrum

2  Dziękujemy, trilag
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ortigia mimo ze turystycznie zatłoczona nadal pozostaje piekna. Są tam miejsca piekne historycznie, artystycznie i kulinarnie. Polecam na spokojną wędrówkę.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano: 30 maja 2019

Warte odwiedzenia, niesamowita atmosfera starego miasta, liczne restauracje, lodziarnie (!), sklepy z pamiątkami i inne.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 8martyna8
Zrecenzowano: 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce o którym napisano już chyba wszystko. Ja dodam, że na każdym kroku czuć w nim historie. Polecam przeznaczenie jednego dnia .

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, krzysztofgoraj