Syrakuzy
Cudowny klimat

Piękna wysepka, spacer po wąskich uliczkach niezapomniany. Polecam zostać do zachodu słońca, widok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 września 2019
pixulka
Pruszków, Polska
Ortiga- piękna wysepka

Zrecenzowano: 18 lipca 2019
trilag
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 795)

Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowo piękne miejsce. Spacer w labiryncie wąskich uliczek robi świetne wrażenie. Zdecydowanie godne polecenia. Zadziwiające w tych rejonach- dostępny duży parking tuż obok centrum

1  Dziękujemy, trilag
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ortigia mimo ze turystycznie zatłoczona nadal pozostaje piekna. Są tam miejsca piekne historycznie, artystycznie i kulinarnie. Polecam na spokojną wędrówkę.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano: 30 maja 2019

Warte odwiedzenia, niesamowita atmosfera starego miasta, liczne restauracje, lodziarnie (!), sklepy z pamiątkami i inne.

Dziękujemy, 8martyna8
Zrecenzowano: 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce o którym napisano już chyba wszystko. Ja dodam, że na każdym kroku czuć w nim historie. Polecam przeznaczenie jednego dnia .

Dziękujemy, krzysztofgoraj
Zrecenzowano: 14 maja 2019

pieknie zabudowana wyspa w Syrakuzach, koniecznie trzeba zobaczyć pałac Maniace położony na cyplu, katedrę, fontannę Diany , ruiny świątyni Apolla, warto obejść ją brzegiem morza i podziwiać klimat włoskiego miasteczka

Dziękujemy, Tomasz O