“Świetna sycylijska rodzinna restauracja”

Trattoria Familiare da Michele & Jolanda
Nr 78 wśród 2 287 Restauracje (Palermo)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Nie spodziewaliśmy się że tak niepozorna z zewnętrz restauracja, będzie naszym najlepszym obiadowym miejscem na Sycylii. Właściciel Pan Michel wspaniale zadbał o klimat. Sery, oliwki, wino i warzywa pochodzą z rodzinnych źródeł rozsianych po Sycylii. Świetne przystawki, dania główne. Szczerze, idealne miejsce na obiad w pobliżu katakumb!

1  Dziękujemy, marcinsZ7020OA

Zrecenzowano 21 kwietnia 2019

Pozycja obowiązkowa w Palermo, nie z powodu cen, bo te sa wysokie, nie z powodu jedzenia :))) ale z powodu klimatu Michele i Jolanda wprowadzą Cie do prawdziwej wloskiej rodziny :) Polecam wszystkim ktorzy szukaja przygody i tym ktorzy chcieliby poznac prawdziwe Włochy

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, MateuszD820
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała rodzinna restauracja. Pyszne jedzenie i wspaniała obsługa! Cudowna atmosfera czujesz się jak wśród przyjaciół

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Do lokalu trafiliśmy przypadkiem po drodze do katakumb u kapucynów. Jest to spokojna, rodzinna Trattoria serwująca dobre jedzenie w niedrogich cenach. Pomimo tego, że obsługa nie mówiła po angielsku, dogadanie się i wybór jedzenia nie był problemem. Moim zdaniem najbardziej urzekająca jest atmosfera tego małego i bardzo włoskiego lokalu.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, amadeusz00g
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, rodzinna atmosfera. Bardzo fajne antipasti w naprawdę normalnych cenach. Jeśli ktoś twierdzi że nie ma wyboru dań, to właśnie na tym polega kuchnia rodzinna sycylijska.
Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, tomaszf580

Trattoria Familiare da Michele & Jolanda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Palermo, Province of Palermo

Byłeś(-aś) w Trattoria Familiare da Michele & Jolanda? Podziel się wrażeniami!