Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Our stay was generally okay, with a minor inconvenience (all inclusive drinks were really bad, foamy wine from the dispenser). Clean pool and rooms, very close to the beach. Receptionists were lovely and professional, helped me a lot. Thank you so much Laura. I left my phone charging at the reception and she sent it back to me :)! This woman is a real gem!!! :) If you have any problems - she will fix it! <3

Pobyt w hotelu byl udany - bardzo ladna plaza, czysty basen, mila obsługa, dobre jedzenie. Wszystkie napoje all inclusive - ohydne :). Spienione winko z maszyny i cieple, slodkie piwo. Nie ma zbyt wielu opcji wegan/wegetarian i kelnerzy albo nie rozumieja co to jest, albo celowo klamia, ze wegentarianskie, zebym zjadla troche mieska :)
BARDZO nie polecam wycieczki do Palermo!!! 6 godzin w autokarze, straszny upal, bardzo malo czasu, gangsterka i bieda, miasto smierdzi jak gnój (z powodu umęczonych i odwodnionych koni, ktore ciagna bryczki z turystami i sraja na drogi). Katedra nieciekawa, port tez nie, nie ma co ogladac. Pani rezydentka opowiada cala droge po polsko-czesku jakies historyjki. Polecam Taormine - piękne miasto, grecki amfiteatr, przepiekne uliczki i top restauracje. Trzeba zobaczyc!!!

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Hotel, pokoje, basen i plaża super. Jedzenie ok- można znaleźć coś dla siebie. Opcja all inclusive nie oplacalna - piwo nie do wypicia, soków dla dzieci w barze brak, kawa płatna, lody też .

Rezydenta brak, do wyjazdu zachęciła mnie informacja na stronie Travelplanet o polskim animatorze, ale animatora brak - rozważę co z tym zrobię.

Hotel totalnie oddalony od cywilizacji, a kontakt z cywilizacją pewny tylko, jak się wypozyczy samochód- autobusy kursują, jak chcą.

Nie polecam z uwagi na:

1. De facto brak opcji all inclusive choć jest w ofercie.

2. Totalny brak zainteresowania ze strony TUI.

3. Brak możliwości wydostania się z hotelu - nie ma chodników, bardzo ruchliwa trasa, torą ewentualnie mozna się poruszać, przeszłam dziś 3 km i nie udało mi się trafić na sklep czy lodziarnie.

Dziękujemy, Rozeta_miaf
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Resort to kompleks domków położony w miejscowości Mortelle, blisko Torre Faro oraz Mesyny. Na duży plus plaża, restauracja i rezydentka Jana. Bar to tragedia, chodzi wyłącznie o osobę Pana Mirko - brak kompetencji,chamstwo i arogancja - odechciewa się przebywać w tym sanktuarium, bez muzyki i dobrej atmosfery. Resort jest dla niewymagających, kawa oraz napoje z dystrybutora okropne. Na basenie konieczny czepek. Goście nie maja się skąd dowiedzieć o panujących regułach personel powołuje się na nakazy Dyrektora, które nie wiążą wczasowiczów, którzy opłacili swoje wczasy przez biuro gdzie mieli podana konkretną ofertę... to nieprofesjonalne i psuje pobyt. Generalnie jest czysto, ale room service słabo sprząta, nie wymienia (nie dodaje) płynów, jest niedokładny. Na plus plaża jest czysta, ładna w stosunku do sąsiadujących, lokalizacja na uboczu wbrew pozorom działa na plus w stosunku do konkurencyjnego lepiej skomunikowanego Torre Faro, które jest bardzo brudne. Do Messyny jest bus, piechotą do Torre Faro 25-40 min, plażą idzie się szybciej. Niestety to prawda ze Włochów traktuje się inaczej czego osobiście doświadczyłam będąc przegoniona z trawy przez ratownika, podczas gdy włoscy goście wylegiwali się w cieniu całymi dniami mi po godzinie zwrócono uwagę powołując się właśnie na decyzję Dyrektora. Plastikowe, różowe kubki na barze to jakaś kpina dodatkowo proszę mieć na uwadze, że zgodnie z wolą Dyrektora Resortu każdy gość może mieć tylko jeden kubek... mówimy o all inclusive XD barman Mirko daje alkohol do 22:58 potem zamyka dystrybutor, z reszta nikt nie chce tam przebywać ponieważ ta osoba serwuje kawę w plastikowym kubku, gdy dostrzega owada w kubku wyciąga go nawet nie przemywa i nalewa bezrefleksyjnie „coś z maszyny”, nie potrafi nic zarekomendować, gości traktuje jak intruzów, wręcz rewiduje co robią i dyscyplinuje ich pouczając o zasadach, z którymi nie da się zaznajomić gdyż nie funkcjonują w widocznym miejscu. Jednym słowem ta osoba nie powinna tam pracować bo psuje efekt na który pracuje pozostały personel. Animacje w języku włoskim, mimo całej sympatii muszę powiedzieć, ze brakowało mi karaoke, tańców lub innych uniwersalnych rozrywek, z naciskiem na rozrywkę dla dorosłych. Śniadania mogłyby być mniej monotonne, mniej a lepszej jakości, połowa z produktów się marnowała i była przerabiana na obiad, za to kolacje bardzo dobre, niektóre dania rozgotowane, ale można było spróbować lokalnych specjałów co działa na duży plus. Obsługa serdeczna i profesjonalna dlatego niezależnie od jakości jedzenia lubiłam tam przebywać zwłaszcza ze względu na ładny widok na plażę. Koty nie powinny przebywać w restauracji to był minus.

Dziękujemy, Xandrikk
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Byłam w tym ,,hotelu" na tydzień z dzieckiem w ostatnim tygodniu czerwca. Czzysty, zadbany, ładna zieleń. Animacje i mini klub tylko po włosku. Basen dla małych dzieci i skromny plac zabaw. Nasz pokój(103) był ładny i przestronny z doskonale działającą klimatyzacją i beznadziejnie działającym prysznicem. Dużym minusem były drzwi przejściowe do pokoju obok. Wi- Fi tylko w recepcji.

Blisko piaszczysta plaża i cudownie ciepła woda w morzu. Zejście do wody kamieniste.
Basen czysty i zadbany. Trzeba zakładać czepki, które można kupić po 3 euro w sklepiku, w który zbyt wielkiego wyboru produktów nie było.

Jedzenie dobre, ale bez szału. Na obiad a la karte nie ma co liczyć, bo wszystkie posiłki są w formie bufetu. Rozgotowane makarony, dobre ryby, trochę owoców morza, mało mięsa, na deser jeden produkt, ale zazwyczaj bardzo smaczny. O dobrej pizzy można zapomnieć. Dla tych co nie mieli co zjeść były bułki, które ratowały życie ;). Mnie akurat takie oszczędne jedzenie pasowało, ale dziecko ciężko było nakarmić. Kawa z automatu słabej jakości.

Bar to najsłabszy punkt. Wino czerwone i białe słabej jakości. Wódka, rum, gin i whiski - jakieś nie wiadomo co i od godz. 19. Piwo ohydne. Polecam zaopatrzyć się na lotnisku lub w samolocie. Woda i napoje podawane w plastikowych kubeczkach przez barmana. Przekąski, to kilka rogalików i ciasto ze śniadania.
W okolicy nie ma nic. Do najbliższej miejscowości ponad 3 km. Byliśmy ,,własną
dwójką" dwa razy, bo na komunikację nie ma co liczyć.

Dziękujemy, Mariola M
Zrecenzowano: 5 października 2018

Serdecznie polecam Hotel Le Dune Beach Club, który zaczarował mnie swoją wyjątkową atmosferą ;) Czyste,schludne zadbane domki wśród egzotycznej zieleni sprawiają że chciałoby się tam zostać na zawsze <3 Czyściutki basen, jedzenie bardzo smaczne, różnorodne przekąski, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa niezwykle uprzejma, uśmiechnięta i dbająca o profesjonalną obsługę klienta :) Jest to niezwykłe miejsce, w którym można się zaszyć i choć na chwilę uciec od problemów dnia codziennego:) ja wróciłam z uśmiechem na twarzy i pożądną dawką pozytywnej energi! z pewnością tam wrócę! ;)

Wskazówka dotycząca pokoi: ''idealne miejsce, aby wypocząć"
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi