Ładny plac w centrum miasta

Bardzo ładny plac w centrum "starej" Katanii. Wokół najważniejsze zabytki. Początek ulicy z wieloma... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 maja 2019
krzysztofgoraj
Kudowa Zdrój, Polska
Pięknie!

Pięknie! Polecam zwiedzić katedry św Agaty. Za bramą lub fontanna znajduje się Targ Rybny. Plac... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 stycznia 2019
X2530POmartad
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 668)

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018

Plac przy niej otaczają głównie kawiarnie, można przejść także na targ rybny. W sezonie oczywiście mnóstwo turystów.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, ksiezniczkaemilia
Zrecenzowano: 31 lipca 2018

Po wielokrotnym zalewaniu Katanii przez lawę, w mieście stworzono wiele szerokich alei oraz placów, które mają pomieścić efekt potencjalnej erupcji w postaci strumieni lawy. Piazza Duomo jest właśnie takim miejscem. Dzięki temu mamy przepiękny, olbrzymi plac otoczony perełkami architektonicznymi.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, 811andrzejs
Zrecenzowano: 2 lipca 2018

Najbardziej turystyczne miejsce w Katanii. Przyjemne miejsce szczególnie jeśli chcemy poczuć klimat wielkomiejskiego miasta na Sycylii. Obok placu rano koniecznie warto skoczyć zobaczyć targ rybny.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, lcmzs
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Gdy dotarliśmy do Katanii i przywitał nas dworzec kolejowy i jego okolica byliśmy rozczarowani i zdegustowani. Dopiero dotarcie do Piazza Duomo sprawiło ze to miasto otrzymało od nas druga szanse :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Dominik C
Zrecenzowano: 24 maja 2018

Plan na kształt rynku, pełen turystów, wycieczek i różnych kameralnych imprez lokalnych - np. wieczorna potańcówka starszych par przy tangu. Rewelacja! A ponadto - słoń na słupie - ciekawe zjawisko :-)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, AgnieszkaP-S