“Najlepsza pizza ”
Pizzeria Sicilia Bedda — recenzja

Pizzeria Sicilia Bedda
Nr 77 wśród 1 358 Restauracje (Katania)
Opcje wyżywienia: Dostawa
Okolica: Centro Catania
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza przepyszna, świeże składniki, cena bardzo przystępna, obowiązkowy punkt wycieczki po Katani!

Dziękujemy, 864weronikar

Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy w tym miejscu kilka razy i nigdy się nie zawiedliśmy. Pizza przepyszna, szybko przygotowana. Ceny jak z bajki - na każdą kieszeń. Dla mnie rewelacja!
Na zewnątrz znajdują się 2-3 stoliki przy których można zjeść lub wziąć na wynos.
Pizza i tak jest wydawana w pudełku na wynos.
Jeżeli szukacie taniego miejsca z dobrym jedzeniem a nie zależy wam na tym aby ktoś was obsługiwał i był to ładny lokal to jest to miejsce jak najbardziej dla was.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, sandersiak
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018

Jak na Włochy pizza bardzo przeciętna. Ciasto albo zbyt cienkie, albo zbyt przypalone, prawie jak sucharek. Ta z bakłażanem i ricottą niesamowicie słona, ale być może warto spróbować innych.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ksiezniczkaemilia
Zrecenzowano 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Super pizza, bez względu na wybrane dodatki. Ceny - od około 4 euro, co jak na Catanie jest wręcz mistrzostwem :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, zaworro
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie godne polecenia. Każda pizza która tu jadłam była pyszna. Ceny są bardzo rozsądne a czas oczekiwania dosyć krótki.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Joanna S

Pizzeria Sicilia Bedda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katania, Province of Catania

Byłeś(-aś) w Pizzeria Sicilia Bedda? Podziel się wrażeniami!