“Miłe zaskoczenie”

Scirocco Sicilian Fish Lab

Knajpa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie targu rybnego. Na ulicy jest bardzo brudno, głośno i śmierdzi rybami. Jedzenie natomiast jest pyszne i tanie, piwo zimne jak trzeba, a obsługa bardzo miła, pomocna i wreszcie ktoś mówi dobrze po angielsku. Zjedliśmy drobne przekąski: arrencini z rybami oraz sałatkę z ośmiornicy. Gorąco polecamy.

Dziękujemy, micha_k495

Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić, szczególnie w trakcie targu. Niesamowity klimat i zapach świeżych ryb. Polecam porcję mix (wszystkie rodzaje ryb i owoce morza).

Dziękujemy, Aram W
Zrecenzowano 28 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi. Koniecznie chcialam spróbować smażonych owoców morza i spróbowałam. Były pyszne. Polecam !

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 15anetad
Zrecenzowano 18 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce, w kolorycie targu rybnego może być trudne do wypatrzenia. Ale warto poszukać! Potrawy niemalże prosto z morza, świetne, podawane szybko. Bardzo polecam ośmiorniczki, a do tego białe wino i chwila przy małym, plastikowym stoliku staje się absolutnie wyjątkowa!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko jest pyszne! Sałatka z ośmiornicy z ziemniaczkami wybitna - ośmiornica krucha, smażone cartoccio di Mare - cudowne. Klimat i ludzie niezwykli.!!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 67agnieszka_

Scirocco Sicilian Fish Lab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katania, Province of Catania

Byłeś(-aś) w Scirocco Sicilian Fish Lab? Podziel się wrażeniami!