“Miła atmosfera, bardzo dobra pizza”
La Quartara — recenzja

La Quartara
Zarezerwuj stolik
pt., 18.10
20:00
Nr 33 wśród 1 358 Restauracje (Katania)
Zrecenzowano 4 września 2019

Spędzając na Sycylii tylko 10 dni, odwiedziliśmy to miejsce dwukrotnie, pizza bardzo dobra, fajna miła obsługa a i lokalizacja bardzo przyjemna, niby w centrum ale z daleka od zgiełku.
Polecam to miejsce i ich pizze (nic innego ram nie próbowaliśmy) :)

Dziękujemy, Monixxx

Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

W okolicy mnóstwo fajnych miejsc gdzie jest lepsze jedzenie i obsługa miła. Obsługa była miła tylko do momentu jak usiedliśmy - później bardzo długo czekaliśmy za napojami i zamówionymi posiłkami. Makaron rozgotowany, danie nie były dobre, nie polecam - warto wybrać i inne miejsce. Dzień wczesniej byliśmy w Sleto i było jak dzień do nocy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Maciej Ś
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Wróciłam do tej restauracji, będąc na Sycylii, jeszcze dwukrotnie. Cofam to co napisałam o obsłudze:). Obiecałam to WAM. Jesteście naprawdę super:). Kolejne razy zaopiekowali się nami jak trzeba:). Będąc kiedyś na Sycylii na pewno zjem coś pysznego w La Quartata i zapiję to Waszym pysznym winem!
PS. Zjadłam u Was najlepszą pizze jaką jadłam w życiu!

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, 219GaBi2013
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Klimat jak i obsługa rewelacja,dania które nam serwowano był niesamowicie smaczne ...ja tu wrócę, niebawem

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Pe D
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam tą restauracje - na obiad jedliśmy pizze- była wyborny, świetne ciasto, fajnie położona restauracja, polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, MariuszC810

La Quartara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katania, Province of Catania

Byłeś(-aś) w La Quartara? Podziel się wrażeniami!