“Zdecydowanie warto!”
Trattoria Portixedda — recenzja

Trattoria Portixedda
Nr 3 wśród 210 Restauracje (Oristano)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jest to syper ekskluzywny lokal, ale zupełnie niebo to tu chodzi!
Weszlismy jako pierwsi klienci zaraz po otwarciu. Godzinę później ludzie czekali na zewnątrz za stolikami.
Przepyszne jedzenie, zwlaszcza owoce morza. Polecam tunczuka w sosie pesto!
Ceny unoarkowane wręcz przystępne.
Serdecznie polecam.

Dziękujemy, micha_kP838OD

Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli tylko lubisz rybę, seafood I lokalne jedzenie to śmiało:)
I Pan właściciel ... coś pięknego !
Pełny luz.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Alex B
Zrecenzowano 27 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie tutaj to pewne . Nie naciągają , miła atmosfera oraz troska właściciela robi swoje . Dorada - rybka mistrz .
Owoce morze z pastą przepyszne.
Polecam - nie zastanawiaj się, idź i spróbuj

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, dudusd
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ponieważ spędzaliśmy na Sardynii tylko tydzień, przy wyborze restauracji kierowaliśmy się opiniami na tripadvisor. Większość faktycznie była trafna, ale wizyta w Trattoria Portixedda przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Począwszy od atmosfery, podtrzymywanej przez gospodarza, wędrującego pomiędzy stolikami, poprzez smak i rozmiar podawanych dań, aż po rachunek... gospodarz zaproponował nam na przystawkę mix 6 ryb, składający się na dobrą sprawę z 6 dań... do dziś nie jestem przekonana co jadłam... na pewno kalmary, malutkie osmiorniczki, bakłażana z jakąś pastą rybną... danie główne dorada i makaron z mulami i małżami. Do tego zamówiliśmy litr wina, wodę, kawę i jakiegoś lokalnego szota na trawienie- pychota! Za to wszystko zapłaciliśmy 50 euro. W żadnej restauracji nie zjedliśmy tyle i tak różnorodnie, w tak miłej atmosferze... porównywalny rachunek mieliśmy tylko w pizzerii... punkt obowiązkowy, jeśli jesteście w Oristano. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Kobik8
Zrecenzowano 5 lipca 2017

To na pewno jedna z lepszych kuchni na Sardynii. W restauracji nie ma karty dań, właściciel pyta po prostu na co macie ochotę... My podczas każdych odwiedzin braliśmy wszystko w ciemno i absolutnie wszystkie dania były doskonałe. Wszystkie dania są zrobione w prosty sposób, nie są przekombinowane a przy tym są wyjątkowo smaczne. Polecam zestaw przystawek i makaron z owocami morza. Żabnica, to danie o które także warto poprosić. Właściciel jest bardzo miły , kontaktowy i mówi w kilku językach. Dużą rekomendacją jest to, że jedzą tam miejscowi. Szczerze polecam!!!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, waldemars2016

Trattoria Portixedda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oristano, Province of Oristano

Byłeś(-aś) w Trattoria Portixedda? Podziel się wrażeniami!